Наньян

29 лип. 2019 р.30 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Sanyuan Business Hotel, Lixiang Express Hotel і Star of Century Hotel – найдешевші готелі міста Наньян. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Наньян безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Наньян

від 261 грн.
від 817 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 490 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Наньянлютий. Середня вартість житла в цей період складає 1 797 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 588 грн. за добу. Це на 25% менше середньої ціни (736 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Наньян середня температура в місяці липень дорівнює 28,0°C/82,4°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,9°C/89,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -1,3°C/29,7°F.
Найближчий аеропорт до міста НаньянНаньян (NNY) (1,14 км).

Планування подорожі: Китай