Вейфан

26 січ. 2020 р.27 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Weifang Ramada Plaza Hotel, Greentree Inn Weifang Shouguang New Station і Zhongheng International Hotel – найдешевші готелі міста Вейфан. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Вейфан безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Вейфан

від 540 грн.
від 936 грн.
від 1 428 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 603 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Вейфанлистопад. Середня вартість житла в цей період складає 1 143 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 825 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Вейфан середня температура в місяці січень дорівнює -2,2°C/28,0°F. червень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 29,9°C/85,8°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -6,6°C/20,1°F.
Найближчий аеропорт до міста ВейфанВейфан (WEF) (6,85 км).

Планування подорожі: Китай