Пунта-Ісліта

23 лип. 2019 р.24 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Cabinas el Tecal, Casa Laureles і Cristal Azul B&B – найдешевші готелі міста Пунта-Ісліта. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Пунта-Ісліта безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Пунта-Ісліта

від 2 580 грн.
від 4 612 грн.
від 4 548 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 1 613 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Пунта-Іслітасічень. Середня вартість житла в цей період складає 2 258 грн. за добу.
липень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 000 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста Пунта-ІслітаНосара-Біч (NOB) (33,67 км). Інші аеропорти поблизу: Тамбор (41,14 км) Матаріндо (70,48 км)

Планування подорожі: Коста-Ріка