Прага

22 жовт. 2019 р.23 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Comfortable Prague Apartments, Mosaic House і Hotel Prague Star – найдешевші готелі міста Прага. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Прага безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Прага

від 1 688 грн.
від 2 751 грн.
від 4 689 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Прага?

9,8
Шанувальники історії
7,6
Любителі мистецтва та дизайну
7,3
Любителі нічного життя
6,7
Гурмани
6,6
Мандрівники шукачі пригод
Рецензії користувачів (641)
Hagar N
Hagar N
06.08.19

Ми вирушили в сімейну подорож до цього прекрасного міста. Ми чудово провели час і з нетерпінням чекаємо повернення для відступу пар ❤️

Виктория  Терещенко
Виктория Терещенко
06.07.19

Прага - це місто в якому відпочиваєш душею. Дуже багато доводилося ходити пішки, тому вибирайте зручне взуття для прогулянок по бруківці. Відвідайте обов'язково Празький зоопарк, ваші діти будуть в захваті.

J W
J W
09.04.19

 Я перебуваю тут близько двох-трьох тижнів, два рази на рік протягом останніх чотирьох років, коли мій партнер живе тут. Навіть після всіх цих часів, я все ще повністю закоханий у місто та досі знаходжу нові речі відвідати та досліджую. Місто є супер дешеве якщо ви гуляєте п'ять протокол за межами центру міста. Навіть у центрі ви можете отримати розкішну їжу у вишуканому ресторані за еквівалент того, що ви заплатили б у середньому ресторані у Великобританії. Я також відвідав Дрезден, Відень, Братиславу і Будапешт з Праги, оскільки автобуси відправляються на всі ці напрямки за менш ніж 20 € повернення !!

gianis poulias
gianis poulias
03.04.19

ми пройшли ідеально ... Я б рекомендував вам поїхати до району біля дороги ujide, щоб наблизитися до всіх і трамвай ... щоб відвідати схил до самого старого міста ... Карлові бари ... якщо ні

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 876 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Прагатравень. Середня вартість житла в цей період складає 3 501 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 438 грн. за добу. Це на 10% менше середньої ціни (2 699 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Прага середня температура в місяці жовтень дорівнює 9,5°C/49,1°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,0°C/77,0°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -2,5°C/27,5°F.
Найближчий аеропорт до міста ПрагаПрага (PRG) (11,05 км).

Планування подорожі: Чеська Республіка