Брно

7 квіт. 2020 р.8 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Cosmopolitan Bobycentrum, Flats & Hostel Mitte і Wake Up Wellness Hostel – найдешевші готелі міста Брно. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Брно безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Брно

від 1 742 грн.
від 2 125 грн.
від 2 717 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Брно?

9,8
Піші туристи
7,6
Гурмани
7,6
Любителі мистецтва та дизайну
7,5
Шанувальники історії
6,3
Прихильники здорового способу життя
Рецензії користувачів (28)
Stephen Bugno
Stephen BugnoАнкорідж
27.09.16

Гарне місто в Моравії з великим пішохідним центром на пагорбі. Класне місто, але туристів ледве немає. Я думаю, вони всі в Празі.

Child of Bohemia
Child of BohemiaКейп-Таун
22.09.15

Брно - мій рідний місто, тому нічого поганого сказати не можу :) Це місто найкраще з великого та маленького містечка. Не переповнений, але завжди можна зустріти нових людей. Більшість місцевих жителів обожнює Брно, і вони намагаються зробити його цікавим, тому у нас майже щотижня є деякі фестивалі та культурні заходи, у нас багато мистецьких / альтернативних кав, музеїв, а також деякі історичні пам’ятки.

marina merchant
marina merchantGermantown
20.05.14

Це місце - мій дім, і я люблю його до смерті. Я люблю громаду, і всі так вітають. Їжа не дивна, як і все інше. Можливості для фото вражаючі та нескінченні. І я не можу дочекатися повернення !!!

N H
N HSkryje
03.11.13

Невелике місто, наповнене чудовою архітектурою, чудовими музеями та церквами, гарною їжею та пивом.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 1 672 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Брносерпень. Середня вартість житла в цей період складає 2 474 грн. за добу.
березень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 812 грн. за добу. Це на 2% менше середньої ціни (1 862 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Брно середня температура в місяці березень дорівнює 4,6°C/40,4°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,7°C/78,3°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,8°C/25,2°F.
Найближчий аеропорт до міста БрноБрно-Турані (BRQ) (6,93 км).

Планування подорожі: Чеська Республіка