Пунта-Кана

20 лют. 2019 р.21 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Four Points by Sheraton Puntacana Village, Bavaro Green і Natura Park Beach & Spa Eco Resort - All Inclusive – найдешевші готелі міста Пунта-Кана. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Пунта-Кана безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Пунта-Кана

від 850 грн.
від 7 600 грн.
від 10 257 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Пунта-Кана?

9,8
Сімейні мандрівники
9,3
Мандрівники, що люблять розкіш
8,9
Любителі активного відпочинку
7,4
Мандрівники шукачі пригод
6,4
Прихильники здорового способу життя
Рецензії користувачів (101)
Jordan Husk
Jordan HuskCentreville
18.05.18

The locals are friendly and eager to help you enjoy your stay (even more so if you buy some special local rum!). Punta Cana is a multi adventure trip. You can lay on the beach all day, or go hiking, snorkeling, boating, ATV riding, you name it.

Natasha Gilbert
Natasha GilbertЛуїсвіль
29.07.17

Do all inclusive resort but be sure to get off-site some. The Japanese hibachi restaurant's were great!

Angela Doucette
Angela DoucetteМіннеаполіс
26.09.16

This is one of my favorite places on earth! The weather is always amazing, the service is impeccable, and the food is fantastic! The time always goes by too fast!

אהרון רוזה
אהרון רוזהТель Авів
19.03.17

Dont miss u kiss u the all inclusive hotels at punta cana .. Dominican republic

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Пунта-Канасічень. Середня вартість житла в цей місяць 6 307 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла в цей місяць 6 307 грн. за ніч.
лютий – середня ціна в готелі зазвичай складає 5 102 грн. за ніч. Це на 20 грн.% більше середньої ціни за ніч 6 307 грн. за попередні 12 місяців.

Планування подорожі: Домініканська Республіка