Батумі

26 серп. 2019 р.27 серп. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Sheraton Batumi Hotel, Divan Suites Batumi і Adjara Boutique Hotel – найдешевші готелі міста Батумі. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Батумі безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Батумі

від 1 305 грн.
від 2 088 грн.
від 2 503 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Батумі?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
7,5
Любителі активного відпочинку
7,5
Мандрівники, що люблять розкіш
7,4
Піші туристи
7,1
Бізнес-мандрівники
Рецензії користувачів (25)
Kelly Paras
Kelly ParasУошінгтон
23.10.15

Хто знав, що в Грузії буде живий прибережний місто? На березі Чорного моря це місто є важливим портовим та регіональним капіталом для західної частини країни. Тут відмінне нічне життя, а влітку - ідеальний пляжний відпочинок на сонці - у тіні гірських гір не менше.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannШтудгарт
20.02.15

Захоплююча суміш старих і нових будівель, для міста поруч із пляжем дуже симпатична, кам'янистий пляж не порожній, але дійсно нормальний, доброзичливий люб'язний, приємне місце для відпочинку на кілька днів, неподалік знаходиться знаменитий ботанічний сад.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
13.10.14

Це невелике місто на Чорному морі з великим характером. Приморська набережна сповнена речей і ресторанів. Ми тут поза сезоном, але все одно приємно ходити.

Dariko
DarikoТбілісі
23.12.16

The liveliest town of the Georgian Black Sea coast, Batumi is sometimes referred to as Las Vegas of Caucasus. Bars, clubs and casinos attract many tourists from neighbour countries to this beautiful spot. Modern architecture, bike routes and a summer festivals are a magnet for young and hip audience too. Choose what you need and come experience it!

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – квітень. Середня вартість житла складає 676 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Батумісерпень. Середня вартість житла в цей період складає 1 658 грн. за добу.
серпень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 890 грн. за добу. Це на 2% менше середньої ціни (909 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Батумі середня температура в місяці серпень дорівнює 24,8°C/76,6°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,5°C/83,3°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 2,6°C/36,7°F.
Найближчий аеропорт до міста БатуміБатумі (BUS) (4,34 км).

Планування подорожі: Грузія