Батумі

12 груд. 2019 р.13 груд. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Royal Palace Hotel, Legacy Hotel і Hotel Sanapiro – найдешевші готелі міста Батумі. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Батумі безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Батумі

від 626 грн.
від 1 064 грн.
від 1 439 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Батумі?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
9,1
Гурмани
9,0
Любителі активного відпочинку
8,5
Шанувальники історії
8,4
Піші туристи
Рецензії користувачів (33)
Армак Маков
Армак Маков
05.09.19

Кухня та гори

Kelly Paras
Kelly ParasУошінгтон
23.10.15

Хто знав, що в Грузії буде живий прибережний місто? На березі Чорного моря це місто є важливим портовим та регіональним капіталом для західної частини країни. Тут відмінне нічне життя, а влітку - ідеальний пляжний відпочинок на сонці - у тіні гірських гір не менше.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannШтудгарт
20.02.15

Захоплююча суміш старих і нових будівель, для міста поруч із пляжем дуже симпатична, кам'янистий пляж не порожній, але дійсно нормальний, доброзичливий люб'язний, приємне місце для відпочинку на кілька днів, неподалік знаходиться знаменитий ботанічний сад.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
13.10.14

Це невелике місто на Чорному морі з великим характером. Приморська набережна сповнена речей і ресторанів. Ми тут поза сезоном, але все одно приємно ходити.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – квітень. Середня вартість житла складає 688 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Батумісерпень. Середня вартість житла в цей період складає 907 грн. за добу.
грудень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 907 грн. за добу. Це на 13% більше середньої ціни (785 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Батумі середня температура в місяці грудень дорівнює 7,6°C/45,6°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,5°C/83,3°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 2,6°C/36,7°F.
Найближчий аеропорт до міста БатуміБатумі (BUS) (4,34 км).

Планування подорожі: Грузія