Баден-Баден

15 квіт. 2020 р.16 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Загальна вартість: 1 ніч, 2 дорослих, 1 номер
Включено всі податки та збори, окрім місцевого, якщо застосовно.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Traube, Gasthaus Blume і Studio Michael – найдешевші готелі міста Баден-Баден. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Баден-Баден безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Баден-Баден

від 3 002 грн.
від 4 003 грн.
від 4 937 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Баден-Баден?

9,8
Сімейні мандрівники
8,7
Любителі активного відпочинку
8,6
Бізнес-мандрівники
7,5
Мандрівники, що люблять розкіш
7,5
Модники
Рецензії користувачів (28)
Светлана Цыганкова
Светлана Цыганкова
28.01.19

Варто приїхати заради знаменитих гарячих джерел! Правда з маленькими дітьми туди не пускають! Архітектура і душевна атмосфера тихого містечка вразила!

Maan @Travel Binge
Maan @Travel BingeParanaque
29.11.13

Баден-Баден, що означає Купання - місто-курорт, побудований на термальних джерелах на краю Чорного Лісу. Ми з другом їхали з іншим колегою-організатором подій в оздоровчій галузі від Вісбадена до Бадена Бадена. Ми повинні були побачити, що може запропонувати місто, і це, безумовно, стосувалося здоров'я та оздоровлення. Більше того, я любив відкриті простори, зелень та прекрасні парки міста. Це досить компактна ферма, і ми просто пішли до Старого міста з нашого розкішного готелю.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanЛондон
06.01.17

Витратили тут вихідні з хлопцем ще в лютому 2009 року. Купання приголомшливі, пейзажі прекрасні, а їжа пристойна. Повернемось назад, але, маючи визнати, в ретроспективі він спрямований більше на п’ятдесят сомет, ніж на тридцять сомет.

Lucy Swift Weber
Lucy Swift WeberNew York City
07.01.13

I loved Baden-Baden because of the hot springs/cold springs/spas that are a huge part of the Baden-Baden experience. From a rushing river that pushes one along, to an ice-cold waterfall, Baden-Baden's springs offer a multitude of ways to have fun in the water. Baden-Baden is also home to casinos and is very near to the former house of Brahms, which is very interesting to visit.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 2 535 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Баден-Баденжовтень. Середня вартість житла в цей період складає 6 071 грн. за добу.
квітень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 3 469 грн. за добу. Це на 3% менше середньої ціни (3 575 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Баден-Баден середня температура в місяці квітень дорівнює 11,1°C/51,9°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 26,4°C/79,5°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 0,8°C/33,4°F.
Найближчий аеропорт до міста Баден-БаденКарлсруе / Баден-Баден (FKB) (10,97 км). Інші аеропорти поблизу: Страсбург (50,78 км) Лар (53,73 км) Штудгарт (72,50 км)

Планування подорожі: Німеччина