Будапешт

26 лип. 2019 р.27 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Hungaria City Center, Hotel Mediterran і Fraser Residence Budapest – найдешевші готелі міста Будапешт. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Будапешт безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Будапешт

від 1 621 грн.
від 2 334 грн.
від 3 954 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Будапешт?

9,8
Шанувальники історії
8,4
Любителі нічного життя
7,7
Любителі мистецтва та дизайну
7,5
Гурмани
7,3
Піші туристи
Рецензії користувачів (430)
Adrian  Karczewski
Adrian Karczewski
15.02.19

Вид з цитаделі міста пізно ввечері, переважно на заході сонця.

Maggie Griffith
Maggie GriffithCivic Center
05.01.17

Будапешт - прекрасне місто! Тут багато історії. Дуже дешево! Нічне життя є велике, будинки лазні є awesome .. Безпечний для solo жіночий мандрівник!

Yvonne Brett
Yvonne BrettСан-Дієго
08.06.16

Я пробув тиждень у Будапешті та це був ледве достатній час щоб подряпати поверхню всіх речей що ви можете побачити та робите там. Рибацький бастіон, ванни, церкви, мости, музеї і т.д. Не забувайте про їжу і вино! Тут фантастично. Також набагато доцільніше відвідати тут, ніж поруч Відень.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
27.05.16

Будапешт знаходиться в Угорщині. Популярним місцем є Бастіон рибалок, церква Маттіас, річка Дунай, площа Героїв і замок Буда.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 2 139 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Будапешттравень. Середня вартість житла в цей період складає 3 435 грн. за добу.
липень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 917 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Будапешт середня температура в місяці липень дорівнює 22,0°C/71,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 27,7°C/81,9°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -2,8°C/27,0°F.
Найближчий аеропорт до міста БудапештБудапешт (BUD) (16,18 км).

Планування подорожі: Угорщина