Папа

17 квіт. 2020 р.18 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Tulipános Vendégház – один із найдешевших готелів міста Папа. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Папа безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 1 158 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Папалистопад. Середня вартість житла в цей період складає 1 566 грн. за добу.
квітень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 430 грн. за добу. Це на 1% більше середньої ціни (1 402 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Папа середня температура в місяці квітень дорівнює 10,8°C/51,4°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 26,9°C/80,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,2°C/26,2°F.

Планування подорожі: Угорщина

Папа: місто й околиці