Нью-Делі

4 квіт. 2020 р.5 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Backpackers Heaven@ New King, The Leela Palace New Delhi і The Imperial, New Delhi – найдешевші готелі міста Нью-Делі. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Нью-Делі безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Нью-Делі

від 782 грн.
від 1 326 грн.
від 2 789 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Нью-Делі?

9,8
Шанувальники історії
9,7
Гурмани
8,4
Бізнес-мандрівники
8,2
Сімейні мандрівники
8,1
Піші туристи
Рецензії користувачів (349)
Luke  Waqa
Luke Waqa
01.08.19

У нас був великий час досвіду та чудові екскурсії та подорожі по декількох штатах ..

D Martin
D Martin
28.05.19

Я люблю Нью-Делі! Покупки - найкращі. Я заходжу на звичайну - Фабіндію тощо. Мій улюблений, не найдешевший, Делі Хаат. Тут ви можете отримати абсолютно все. Ви можете торгуватися та отримувати великі пропозиції. Це єдине місце для продажу. Їжте на rajinder ka dhaba. Пізній нічний отвір у стіні - їжте на парковці свого роду місце. У вічнозелених також є швидкий хороший обід. Я ходжу часто - якщо у вас є запитання, не соромтеся задавати питання

Keane
KeaneСан-Франциско
09.04.19

Нью-Делі мене зачаровує, і мені хочеться більше сподобатися, але зі страхітливим забрудненням (найгірше місто у світі - лише на південь, згідно з одним списком) та поганою бідністю, це було не найпростіше місце для відвідування.

Soumyo  Das
Soumyo Das
21.02.20

Clean green city. Many new thing to offer for a new person to the city Planned city

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 918 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Нью-Делілипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 224 грн. за добу.
березень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 986 грн. за добу. Це на 2% менше середньої ціни (1 006 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Нью-Делі середня температура в місяці березень дорівнює 14,4°C/57,9°F. червень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 27,8°C/82,0°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 7,7°C/45,9°F.
Найближчий аеропорт до міста Нью-ДеліНью-Делі (DEL) (13,92 км).

Планування подорожі: Індія