Нью-Делі

22 жовт. 2019 р.23 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Park Plaza Shahdara, Roseate House New Delhi і The Roseate (x Dusit Devarana New Dehli) – найдешевші готелі міста Нью-Делі. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Нью-Делі безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Нью-Делі

від 682 грн.
від 1 271 грн.
від 3 130 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Нью-Делі?

9,8
Шанувальники історії
9,2
Гурмани
8,3
Бізнес-мандрівники
8,2
Сімейні мандрівники
7,8
Мандрівники шукачі пригод
Рецензії користувачів (308)
Luke  Waqa
Luke Waqa
01.08.19

У нас був великий час досвіду та чудові екскурсії та подорожі по декількох штатах ..

Nasibakhon  Raim
Nasibakhon Raim
03.06.19

Я там добре провів час. Любіть індіанських людей. Але вулиці в Нью-Делі дуже брудні, особливо навколо Тадж-Махалу ((

D Martin
D Martin
28.05.19

Я люблю Нью-Делі! Покупки - найкращі. Я заходжу на звичайну - Фабіндію тощо. Мій улюблений, не найдешевший, Делі Хаат. Тут ви можете отримати абсолютно все. Ви можете торгуватися та отримувати великі пропозиції. Це єдине місце для продажу. Їжте на rajinder ka dhaba. Пізній нічний отвір у стіні - їжте на парковці свого роду місце. У вічнозелених також є швидкий хороший обід. Я ходжу часто - якщо у вас є запитання, не соромтеся задавати питання

Keane
KeaneСан-Франциско
09.04.19

Нью-Делі мене зачаровує, і мені хочеться більше сподобатися, але зі страхітливим забрудненням (найгірше місто у світі - лише на південь, згідно з одним списком) та поганою бідністю, це було не найпростіше місце для відвідування.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 806 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Нью-Делілипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 116 грн. за добу.
жовтень минулого року – середня ціна в готелі складала 899 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Нью-Делі середня температура в місяці жовтень дорівнює 20,5°C/69,0°F. червень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 27,8°C/82,0°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 7,7°C/45,9°F.
Найближчий аеропорт до міста Нью-ДеліНью-Делі (DEL) (13,92 км).

Планування подорожі: Індія