Сіболга

29 лип. 2019 р.30 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel & Restaurant Bali, Hotel Prima Indah і Pia Hotel Pandan Sibolga – найдешевші готелі міста Сіболга. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Сіболга безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Сіболга

від 556 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 490 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Сіболгагрудень. Середня вартість житла в цей період складає 1 797 грн. за добу.
липень минулого року – середня ціна в готелі складала 784 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Сіболга середня температура в місяці липень дорівнює 26,5°C/79,7°F. лютий – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 32,2°C/90,0°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 21,6°C/70,9°F.
Найближчий аеропорт до міста СіболгаФердинанд Лумбан Тобінг (FLZ) (23,13 км). Інші аеропорти поблизу: Сіборонг-Боронг (62,52 км)

Планування подорожі: Індонезія

Сіболга: місто й околиці