Сіболга

13 груд. 2019 р.14 груд. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel & Restaurant Bali, Hotel Prima Indah і Pia Hotel Pandan Sibolga – найдешевші готелі міста Сіболга. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Сіболга безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Сіболга

від 533 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 408 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Сіболгагрудень. Середня вартість житла в цей період складає 1 725 грн. за добу.
грудень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 753 грн. за добу. Це на 2% більше середньої ціни (735 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Сіболга середня температура в місяці грудень дорівнює 26,6°C/79,9°F. лютий – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 32,2°C/90,0°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 21,6°C/70,9°F.
Найближчий аеропорт до міста СіболгаФердинанд Лумбан Тобінг (FLZ) (23,13 км). Інші аеропорти поблизу: Сіборонг-Боронг (62,52 км)

Планування подорожі: Індонезія

Сіболга: місто й околиці