Дублін

28 вер. 2019 р.29 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hilton Dublin Kilmainham, Castleknock Hotel і Sandymount Hotel – найдешевші готелі міста Дублін. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Дублін безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Дублін

від 5 859 грн.
від 5 554 грн.
від 7 858 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Дублін?

9,8
Любителі нічного життя
9,8
Шанувальники історії
7,3
Мандрівники шукачі пригод
7,2
Любителі активного відпочинку
7,1
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (367)
Μαριος  Πολιτης
Μαριος Πολιτης
02.05.19

Це місце, де енергія розмовляє з ним ... люди дивовижні, а місце - все про них.Права життя кращих, яких я зустрічала, крім п'ятниці і суботи, де ми просто не вписуємося в наш розум, і я буду грязним! зробити екскурсії !!!

Barbs Larsen
Barbs Larsen
14.04.19

Все Ірландська культура в цілому, і супер теплі і hopitalaria люди! Я також відвідав Голуей і Скелю Мохера. Я закохалася в країну.

Débora  Rodrigues
Débora Rodrigues
11.04.19

Я дуже люблю це місто. У ньому багато історії, дуже готові прийняти туристів, дуже жваво і хочеться повернутися знову. Це холодно і дощово, але все це є частиною буття в цьому місці.

Luci Luci
Luci Luci
18.09.19

Anche se sono passati diversi anni dal mio soggiorno a Dublino l'emozione che subito mi ha trasmesso questa città non si dimentica assolutamente da vedere

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 2 929 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Дублінсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 5 645 грн. за добу.
вересень минулого року – середня ціна в готелі складала 4 455 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Дублін середня температура в місяці вересень дорівнює 12,7°C/54,8°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 18,7°C/65,7°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 2,3°C/36,1°F.
Найближчий аеропорт до міста ДублінДублін (DUB) (9,88 км).

Планування подорожі: Ірландія