Тель Авів

27 серп. 2019 р.28 серп. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей 27 Montefiore Hotel, Arbel Suites Hotel і Isrotel Tower Hotel – найдешевші готелі міста Тель Авів. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Тель Авів безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Тель Авів

від 142 грн.
від 205 грн.
від 301 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Тель Авів?

9,8
Любителі нічного життя
9,5
Гурмани
8,8
Шанувальники історії
8,4
Любителі активного відпочинку
7,0
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (273)
Adina M
Adina M
23.04.19

Я взагалі дуже любив Ізраїль. Вся країна просто велика, їжа дивовижна і смачна, якщо ви любите середземноморську їжу. Я трохи боявся безпеки та безпечності країни, але, чесно кажучи, я ніколи не відчував себе більш безпечним, подорожуючи, там скрізь є військові, і скрізь є люди, так що ви ніколи не будете самотніми!

Angelo  S.
Angelo S.
29.07.19

Ho visitato molti posti ma la spiritualità che si respira tra le vie di Gerusalemme non conosce eguali nel mondo

Bo  Badu
Bo Badu
26.06.19

Everything beautiful Everything is mixed thats why its special and I love it so much

oron fibi
oron fibi
08.05.19

tel Aviv is amazing. the Israeli people are the nicest warmest people on earth. I had the best time of my life in Israel. best food and great parties. beautiful nature and the beach and sunset are the most beautiful I've ever seen

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 3 709 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Тель Авівжовтень. Середня вартість житла в цей період складає 5 456 грн. за добу.
серпень минулого року – середня ціна в готелі складала 4 414 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Тель Авів середня температура в місяці серпень дорівнює 27,9°C/82,1°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,4°C/88,5°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 9,2°C/48,6°F.
Найближчий аеропорт до міста Тель АвівТель Авів-яфо Сде Дов (SDV) (4,97 км). Інші аеропорти поблизу: Бен Гуріон (11,55 км)

Планування подорожі: Ізраїль