Тель Авів

27 жовт. 2019 р.28 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Carlton Tel Aviv Hotel – Luxury on the Beach, Sheraton Tel Aviv Hotel і The Jaffa, a Luxury Collection Hotel, Tel Aviv – найдешевші готелі міста Тель Авів. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Тель Авів безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Тель Авів

від 4 985 грн.
від 6 636 грн.
від 10 101 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Тель Авів?

9,8
Любителі нічного життя
9,5
Гурмани
8,8
Шанувальники історії
8,1
Любителі активного відпочинку
7,7
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (309)
Adina M
Adina M
23.04.19

Я взагалі дуже любив Ізраїль. Вся країна просто велика, їжа дивовижна і смачна, якщо ви любите середземноморську їжу. Я трохи боявся безпеки та безпечності країни, але, чесно кажучи, я ніколи не відчував себе більш безпечним, подорожуючи, там скрізь є військові, і скрізь є люди, так що ви ніколи не будете самотніми!

Elisheva  Teboul
Elisheva Teboul
14.10.19

J'adore c'est vraiment mon type d'endroit là-bas c'est très vivant très joyeux on peut connaître plein de gens faire vraiment des belles rencontres vraiment je conseille à tout le monde à faire une expérience comme ça

Jana Elsi
Jana Elsi
06.10.19

The people and the food is amazing. Loved the country and traveling to the Dead Sea and Jerusalem ...

Anna Lavrukhina
Anna Lavrukhina
21.08.19

Nothing special, but a club I've visited last night was pretty good in local style. The airport check out is awful!!!

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 3 955 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Тель Авівжовтень. Середня вартість житла в цей період складає 5 818 грн. за добу.
жовтень минулого року – середня ціна в готелі складала 4 707 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Тель Авів середня температура в місяці жовтень дорівнює 23,5°C/74,3°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,4°C/88,5°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 9,2°C/48,6°F.
Найближчий аеропорт до міста Тель АвівТель Авів-яфо Сде Дов (SDV) (4,97 км). Інші аеропорти поблизу: Бен Гуріон (11,55 км)

Планування подорожі: Ізраїль

Тель Авів: місто й околиці