Тель Авів

17 лют. 2019 р.18 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей White Villa Tel Aviv Hotel, Margosa Hotel Tel Aviv Jaffa і InnTLV – найдешевші готелі міста Тель Авів. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Тель Авів безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Тель Авів

від 4 104 грн.
від 5 160 грн.
від 7 291 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Тель Авів?

9,8
Гурмани
8,8
Любителі нічного життя
8,7
Любителі активного відпочинку
8,3
Шанувальники історії
7,6
Студенти
Рецензії користувачів (234)
Aviel Abuhav
Aviel AbuhavМайямі
25.08.16

Great boardwalk by the beach, very nice to walk or bike on. Many hotels and cafes along the boardwalk.

Joe Gordon
Joe GordonOrinda
11.10.16

Gorgeous beaches, lots of activity , fantastic weather . Sums it up in a nutshell.

Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
18.05.16

Tel Aviv is a small historic city that is quickly becoming a cultural, technological and financial hub. There is a huge amount of construction going on as the city continues to expand. Something here for everyone, from small artsy streets to lively nightclubs and a spectacular beach on the Mediterranean.

Jeff Johnson
Jeff JohnsonТель Авів
22.11.16

Amazing city for any type of traveler. If you are with your family there are plenty of organized tours, restaurants and ofcourse culture and history to explore. For the young and maybe single, there is a ridiculous amount of nightclubs and bars to choose from. Tel Aviv, definitely the place to vacation. I've lived there for 7 years, so if you have any questions feel free to ask! Take care

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Тель Авівсічень. Середня вартість житла в цей місяць 4 262 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла в цей місяць 4 262 грн. за ніч.
Середня ціна за номер у цьому готелі в місяці лютий, як правило, становить 5 072 грн. за ніч. Це на -19 грн.% нижче середньої ціни за добу в місті 4 262 грн. за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Ізраїль