Болонья

27 січ. 2020 р.28 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей NH Bologna Villanova, Best Western Plus Tower Hotel Bologna і Novotel Болонья Фиера – найдешевші готелі міста Болонья. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Болонья безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Болонья

від 2 651 грн.
від 2 397 грн.
від 8 142 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Болонья?

9,8
Гурмани
9,7
Шанувальники історії
7,2
Сімейні мандрівники
7,2
Любителі мистецтва та дизайну
7,0
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (126)
Katy Jones
Katy Jones
19.06.19

Прекрасне маленьке місто, не надто туристичне, легко обійти. Дивовижна їжа та велика цінність, зовсім не завищена. Багато красивих будівель. Аперитиво - це обов’язково! І молоко.

Guiea Labasan
Guiea Labasan
10.05.19

Це було невелике місто, але багате культурою та духовними аспектами через старі церкви, що піднімають вашу віру. Прекрасна архітектура з будівель, їжі, людей, це був чудовий досвід.

Izaskun ad
Izaskun ad
25.03.19

Вражаюча їжа, багато атмосфери вночі на вулицях. Місце з великою чарівністю, я повторив би ще раз

Chris Behr
Chris BehrЕдінбург
18.06.18

Дивовижне місто наповнене культурою та яскравим нічним життям. Шкода, що місцева влада не робить більше для того, щоб зберегти старі будівлі в кращому стані, оскільки багато хто розвалюється. Коли я побував на вулицях, то вночі б піднявся, і там є безліч місцевих місць для вивчення.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 2 349 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Болоньявересень. Середня вартість житла в цей період складає 3 079 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 730 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Болонья середня температура в місяці січень дорівнює 6,8°C/44,2°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,9°C/89,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 2,3°C/36,1°F.
Найближчий аеропорт до міста БолоньяБолонья Інтернешнл (BLQ) (5,89 км).

Планування подорожі: Італія