Пантеллерія

27 жовт. 2019 р.28 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Bue Marino, Blue Moon Hotel і Zubebi Resort – найдешевші готелі міста Пантеллерія. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Пантеллерія безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Пантеллерія

від 2 288 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Пантеллерія?

9,8
Гурмани
9,8
Мандрівники шукачі пригод
7,5
Мандрівники захисники природи
7,5
Шанувальники історії
6,3
Любителі активного відпочинку
Рецензії користувачів (6)
Stefano  Raineri
Stefano Raineri
21.05.19

Пантеллерія - древній смак, який розповідає багато історій і культур, це вітер, сонце, земля, яка приваблює вас морем, яке відштовхує вас. Якщо ви відчуваєте як вібрацію, вона залишається зачарованою, як Улісс в печері Каліпсо.

Cristina Prina Ricotti
Cristina Prina RicottiРим
25.03.19

Самий чарівний острів Італії - і один з найвіддаленіших! Очікуйте темну лаву, скелясті береги і глибоке синє море.

GianCi
GianCiМальяно-Сабіна
25.07.17

Невеликий сицилійський острів, з якого, коли погодні умови дозволяють, можна побачити туніські узбережжя на горизонті. Пляжі Пантеллерії, які схожі на борошно, дрібний і легкий пісок, який не спалює шкіру, а потім море, яке море. Важко знайти приморський курорт, який можна порівняти з Пантеллерією за природну красу, спокій і витрати. Для сімей, подружніх пар, романтиків, студентів, спинистів.

Peppe Buccola
Peppe Buccola
16.10.19

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – березень. Середня вартість житла складає 1 895 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Пантеллеріясерпень. Середня вартість житла в цей період складає 3 137 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 451 грн. за добу. Це на 6% більше середньої ціни (2 302 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Пантеллерія середня температура в місяці жовтень дорівнює 20,9°C/69,5°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 29,4°C/84,9°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 10,1°C/50,2°F.
Найближчий аеропорт до міста ПантеллеріяПантеллерія (PNL) (2,64 км).

Планування подорожі: Італія