Drapers

7 квіт. 2020 р.8 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Harpers Villa, Clayton Villa і Inn The Town Apt#2 – найдешевші готелі міста Drapers. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Drapers безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 724 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Drapersтравень. Середня вартість житла в цей період складає 3 068 грн. за добу.
березень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 310 грн. за добу. Це на 6% більше середньої ціни (2 169 грн.) за останні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста DrapersПорт Антоніо (POT) (13,51 км). Інші аеропорти поблизу: Кінгстон Норман Манлі (48,03 км) Кінгстон Тінсон (48,46 км) Очо Ріос (64,18 км)

Планування подорожі: Ямайка