Алор Сетар

24 бер. 2019 р.25 бер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Homestay Arrayyan@Alor Setar, D'Nur Homestay і Ayden Homestay – найдешевші готелі міста Алор Сетар. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Алор Сетар безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Алор Сетар

від 727 грн.
від 1 295 грн.
від 3 850 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Алор Сетар?

9,8
Піші туристи
9,8
Любителі мистецтва та дизайну
7,5
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (15)
Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
25.03.16

Alor Setar is the state capital of Kedah, there are many heritage buildings, museums and cultural centres,such as Grand Audience Hall, Tunku Abdul Rahman Memorial, State Art Gallery and Zahir Museum. Other interesting places to visit are the birthhouse of former Prime Minister Tun Dr. Mahathir Mohammad.

Shahrul Rosdi
Shahrul RosdiSkudai, Johor, Malaysia
11.02.15

Beautiful views and cozy atmosphere here

BillyRazOr Chan
BillyRazOr ChanАлор Сетар
06.01.17

I like this mountain....

Radzuan Ahmad
Radzuan AhmadАлор Сетар
06.01.17

home sweet home

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – квітень. Середня вартість житла складає 603 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Алор Сетарлютий. Середня вартість житла в цей період складає 1 739 грн. за добу.
березень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 674 грн. за добу. Це на 30% менше середньої ціни (879 грн.) за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Малайзія