Куала-Лумпур

21 лют. 2019 р.22 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Sheraton Imperial Kuala Lumpur Hotel, Seri Pacific Hotel Kuala Lumpur і Renaissance Kuala Lumpur Hotel – найдешевші готелі міста Куала-Лумпур. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Куала-Лумпур безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Куала-Лумпур

від 459 грн.
від 1 076 грн.
від 1 994 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Куала-Лумпур?

9,8
Гурмани
8,5
Піші туристи
7,7
Мандрівники шукачі пригод
7,5
Бізнес-мандрівники
7,4
Мандрівники, що люблять розкіш
Рецензії користувачів (500)
Tomoyo Kato
Tomoyo Kato
14.02.19

短期留学でマレーシア に1ヶ月滞在しました。クアラルンプールはとても都会です。複合型商業施設がたくさんありました。世界中のファッションブランドがそこに集まっています!ただ、私には都会過ぎて何がなんやらって感じでした。KLタワーの隣の公園みたいなところはとても素敵でした。マレーシア 全体はとっても楽しいところです!様々な文化が融合していたのでチャイナタウンや、リトルインディアなど異文化体験したい方にはマレーシア はおススメです

diah eres
diah eres
01.12.18

I really enjoyed the night life as it was still crouwded which made me feels more alive

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
01.10.17

Kuala Lumpur is the capital of Malaysia. Getting around Kuala Lumpur is convenient as trains, buses and tacus are easuly avsilable. KL Sentral is a modern transpiotation hub that cinverges a network of trains.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
28.12.16

This is a very modern city which still retains a foot in the past. Very nice Temples and markets abound.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 1 870 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Куала-Лумпурсічень. Середня вартість житла в цей період складає 1 870 грн. за добу.
лютий минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 694 грн. за добу. Це на 0% менше середньої ціни (1 700 грн.) за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Малайзія