Монтеррей

15 лют. 2019 р.16 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей City Express Plus Monterrey Nuevo Sur, Hotel Plaza del Arco - Monterrey і Mision Monterrey Centro Historico – найдешевші готелі міста Монтеррей. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Монтеррей безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Монтеррей

від 1 256 грн.
від 2 024 грн.
від 2 443 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Монтеррей?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
8,6
Шанувальники історії
7,5
Бізнес-мандрівники
7,5
Сімейні мандрівники
7,1
Любителі мистецтва та дизайну
Рецензії користувачів (34)
Primi Ramírez
Primi Ramírez
12.01.19

Monterrey pero en particular el municipio de San Pedro Garza García es lo mejor de todo esta bella ciudad, Tiendas de lujo y vida nocturna

Alex Zamarron
Alex ZamarronХ’юстон
10.05.18

Mexico! A wonderful country with wonderful people. And the food? Even better! Great city if you want a modern atmosphere with a mix of culture. Eat all the tacos you can!

Adriana Torres
Adriana TorresKingwood
21.02.16

A really good place to climb mountains and their food is amazing there is a lot of green places I love it ;)

Mony Bustam A
Mony Bustam AМонтеррей
30.12.15

Monterrey is the best place to go to shopping and enjoy some time with friends and family. The best place to visit will be Parque Fundidora.

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Монтеррейсічня. Середня вартість житла в цей місяць 1 850 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січня. Середня вартість житла в цей місяць 1 850 грн. за ніч.
лютого – середня ціна в готелі зазвичай складає 1 535 грн. за ніч. Це на 18 грн.% більше середньої ціни за ніч 1 850 грн. за попередні 12 місяців.

Планування подорожі: Мексика