Веракруз

24 лип. 2019 р.25 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Indigo Veracruz Boca DEL RIO, Holiday Inn Express Veracruz Boca DEL RIO і Hotel Económico Mallorca Veracruz – найдешевші готелі міста Веракруз. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Веракруз безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Веракруз

від 1 288 грн.
від 2 126 грн.
від 1 949 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Веракруз?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
9,8
Сімейні мандрівники
8,3
Гурмани
7,0
Шанувальники історії
6,7
Бізнес-мандрівники
Рецензії користувачів (20)
Juno Kim
Juno KimАнкорідж
17.10.14

Veracruz has amazing beaches, sand dunes, and forest. Cities are well developed with hotels, restaurants, and infrastructure. If you like adventure travel, don't miss Veracruz!

Maggie Langeness
Maggie LangenessСан-Дієго
22.08.13

The state of Veracruz located in the south on the Caribbean side of Mexico is very unique and beautiful. Prepare for every different climate if traveling around the whole state. Boca Del Rio offers the beach, the party, and business center bringing in all different travellers

Deepak Singh
Deepak SinghДарджилінг
23.06.14

very lively and happening place.!! particularly evenings are splendid..!!! it has aalll a visitor can wish for..!!

Agripina  Jimenez
Agripina Jimenez
12.06.19

Si lo recomedaria

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 644 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Веракрузквітень. Середня вартість житла в цей період складає 966 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 676 грн. за добу. Це на 16% менше середньої ціни (790 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Веракруз середня температура в місяці липень дорівнює 27,6°C/81,7°F. червень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,9°C/89,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 18,2°C/64,8°F.
Найближчий аеропорт до міста ВеракрузВеракруз (VER) (5,48 км).

Планування подорожі: Мексика