Щоб заощадити кошти, порівняйте ціни на готелі для такого напрямку: Амстердам

Помилка, Ми не підтримуємо бронювання більше ніж на 30 ночей.

Амстердам – знайдіть на карті найкращі готелі

За допомогою карти знайдіть готелі поблизу міста Амстердам або видатних пам’яток, які ви хотіли б відвідати.

Найкращі готелі міста Амстердам. Ознайомтеся з рецензіями.

Будьте певні, що ви забронювали чудове місце для проживання. Прочитайте рецензії справжніх гостей, перш ніж бронювати номер.

Переглянути інші готелі

Готелі в Амстердам

Амстердам входить до переліку найбільших мегаполісів Європи. Це місто романтики і розваг, пригод і цікавих зустрічей. Вирушаючи в Амстердам варто визначитися з метою вашої подорожі – готелі тут знайдуться на будь-який смак і гаманець. Амстердам – досить недороге і приємне для відпочинку місто, вартість номерів в місцевих готелях також зазвичай невисока. За традицією найдорожчі готелі розташовані в центрі - на площі Dam.

 

Стара сторона (Oude zijde)

Якщо головна мета вашого візиту – розваги, краще обирати готель в центральних районах міста. Наприклад,  в Oude zijde. Як один з найстаріших районів, він завжди приваблює туристів.  До того ж саме тут розташований славнозвісний квартал Червоних Ліхтарів з яркими вогнями, голосною музикою та бурхливим нічним життям. В цьому ж районі  розташувався і невеличкий китайський квартал, який починається приблизно в середині вулиці Zeedijk.

 

Нова сторона (Nieuwe zijde)

Дивно, та цей район старіший від Старої сторони, чого не скажеш з його назви. Тут на вас чекають вузенькі середньовічні вулички, затишні лавочки і безмежні можливості для шопінгу! Якщо ви приїхалионовити свій гардероб, то зупиніться поблизу вулиці Kalverstraat. Це найбільша пішохідна вулиця Амстердама, що заповнена магазинами найвідоміших світових брендів. Звідси можна безпосередньо потрапити до великих шопінг-молів, таких як Magna Plaza і Kalvertoren.

 

Plantage

Район Plantage – тихий і спокійний, здебільшого забудований віллами. Свою назву він отримав від відкритого в XVIIстолітті ботанічного саду з екзотичними рослинами. Цей район варто обрати для спокійного сімейного відпочинку – готелі тут невеликі і затишні. Є чим тут чим порадувати й дітей – окрім ботанічного саду, в цьому найзеленішому районі міста розташований відомий на весь світ зоопарк ARTIS.

 

Grechen gorde

Амстердам – чудове місто для романтичної подорожі. Якщо ви прагнете здивувати кохану людину, обирайте готель в районі Grechen gorde. Саме тут стару і нову частини міста обрамлює плеяда надзвичайно гарних каналів XVII століття. Grechen gorde – це та сама Голландія, яку змальовували на своїх полотнах відомі художники. Це палаци, романтичні мости і канали, які утопають в зелені, а також – готелі у середньовічних будинках, що якнайкраще підійдуть для весільної подорожі.

 

Jordaan

Jordaan – надзвичайно гарний квартал. Останні десятиріччя він входить до списку найпрестижніших районів в місті. Відмінна риса Jordaan – різноманітніпаби, в яких панує специфічниймузичний жанр застільного кабаре. Також в Йордані знаходиться один з найпопулярніших музеїв Амстердама – будинок Анни Франк.Якщо бажаєте гарно відпочити і зануритися в романтичну атмосферу Амстердаму, варто зупинитися в одному з невеличких готелів у цьому районі.

 

De Pijp

По духу De Pijpсхожий  на Йордан.  Зараз це найбільш жвавий район «справжнього» Амстердаму, оскільки він живе для себе, а не для туристів.  Проте для бажаючих знайдуться непогані готелі і тут. Варто зазначити, що це самий мультиетнічний район міста, проте досить безпечний.  Тут працює безліч етнічних кав’ярень, а сам район вважається богемним місцем. В De Pijp розташовані найбільший ринок міста Albert Cuyp і пивоварня Heineken.