Молде Аро

24 лист. 2019 р.25 лист. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Scandic Seilet Hotel, Molde Fjordstuer - By Classic Norway Hotels і Thon Hotel Moldefjord – найдешевші готелі міста Молде Аро. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Молде Аро безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Молде Аро

від 2 626 грн.
від 3 344 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – вересень. Середня вартість житла складає 2 626 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Молде Аросерпень. Середня вартість житла в цей період складає 3 251 грн. за добу.
листопад минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 3 063 грн. за добу. Це на 2% більше середньої ціни (2 980 грн.) за останні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста Молде АроМолде Аро (MOL) (5,76 км). Інші аеропорти поблизу: Крістіансунд (54,40 км) Аалесунд Вігра (57,31 км)

Планування подорожі: Норвегія

Молде Аро: місто й околиці