Молде Аро

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Sjøholt Camping, Stranda Feriesenter і Grand Hotel Bellevue – найдешевші готелі міста Молде Аро. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Молде Аро безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Молде Аро

від 4 746 грн.
від 3 652 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – травень. Середня вартість житла складає 2 896 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Молде Аролипень. Середня вартість житла в цей період складає 3 572 грн. за добу.
липень минулого року – середня ціна в готелі складала 3 153 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста Молде АроМолде Аро (MOL) (5,76 км). Інші аеропорти поблизу: Крістіансунд (54,40 км) Аалесунд Вігра (57,31 км)

Планування подорожі: Норвегія