Осло

3 лют. 2020 р.4 лют. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Anker Apartment, Best Western Kampen Hotell і Radisson Blu Hotel Oslo Alna – найдешевші готелі міста Осло. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Осло безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Осло

від 2 727 грн.
від 3 320 грн.
від 6 897 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Осло?

9,8
Любителі активного відпочинку
9,6
Мандрівники шукачі пригод
7,5
Мандрівники захисники природи
7,5
Шанувальники історії
7,2
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (168)
Prateek Goswami
Prateek Goswami
28.05.19

Я там добре провів час. Погода була надто холодна, але небо було чисте, і відчувався свіжий кисень. Одна річ, яку мені найбільше подобається - це багато снігу, спокійного нічного життя і клубів, гарної їжі та безпечної життєвої політики

Aleksandra  M
Aleksandra M
23.03.19

Осло поєднує в собі море, гори і озера. Хоча це і столиця, вона дуже зелена, багато нерозвиненого простору. Для цього сучасна архітектура відповідає історичним будівлям. Норвезьку кухню нелегко знайти і прийняти хоча б через мої смакові рецептори. Харчування є дуже дорогим для середнього поляка. Громадський транспорт є сенсаційним. Я люблю це місто.

Justine Wargnier
Justine Wargnier
13.02.19

Ми витратили 2 дні у Oslo останній листопад та ми полюбили це! Місто дуже красиве, чисте, є багато побачити (парки, опери, ...), а прогулянка по вулицях дуже приємна. Природа не так далеко, або щоб дістатися до лісу Нордмарка або взяти пором до Акер Брайге для Грессольмена. Ніч впала швидко в цей час року, який був досить екзотичним! Я не можу чекати, щоб повернутися

LUCIA  A
LUCIA A
25.01.19

Двох днів було недостатньо .. Дуже приємне місто .. Підготуйте себе, якщо ви подорожуєте взимку .. Можна отримати дуже холодно ..

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – березень. Середня вартість житла складає 3 786 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Ослочервень. Середня вартість житла в цей період складає 5 069 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 4 363 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Осло середня температура в місяці січень дорівнює -2,0°C/28,4°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 22,3°C/72,1°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -4,4°C/24,1°F.
Найближчий аеропорт до міста ОслоОсло гардермоен (OSL) (36,74 км).

Планування подорожі: Норвегія