Осло

25 вер. 2019 р.26 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей P-Hotels Oslo, Anker Apartment і Anker Hostel – найдешевші готелі міста Осло. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Осло безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Осло

від 4 223 грн.
від 5 414 грн.
від 7 565 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Осло?

9,8
Любителі активного відпочинку
8,8
Мандрівники шукачі пригод
7,8
Любителі нічного життя
7,4
Мандрівники захисники природи
7,3
Шанувальники історії
Рецензії користувачів (141)
Prateek Goswami
Prateek Goswami
28.05.19

Я там добре провів час. Погода була надто холодна, але небо було чисте, і відчувався свіжий кисень. Одна річ, яку мені найбільше подобається - це багато снігу, спокійного нічного життя і клубів, гарної їжі та безпечної життєвої політики

Aleksandra  M
Aleksandra M
23.03.19

Осло поєднує в собі море, гори і озера. Хоча це і столиця, вона дуже зелена, багато нерозвиненого простору. Для цього сучасна архітектура відповідає історичним будівлям. Норвезьку кухню нелегко знайти і прийняти хоча б через мої смакові рецептори. Харчування є дуже дорогим для середнього поляка. Громадський транспорт є сенсаційним. Я люблю це місто.

Justine Wargnier
Justine Wargnier
13.02.19

Ми витратили 2 дні у Oslo останній листопад та ми полюбили це! Місто дуже красиве, чисте, є багато побачити (парки, опери, ...), а прогулянка по вулицях дуже приємна. Природа не так далеко, або щоб дістатися до лісу Нордмарка або взяти пором до Акер Брайге для Грессольмена. Ніч впала швидко в цей час року, який був досить екзотичним! Я не можу чекати, щоб повернутися

LUCIA  A
LUCIA A
25.01.19

Двох днів було недостатньо .. Дуже приємне місто .. Підготуйте себе, якщо ви подорожуєте взимку .. Можна отримати дуже холодно ..

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 3 310 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Ослочервень. Середня вартість житла в цей період складає 4 888 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 3 836 грн. за добу. Це на 5% менше середньої ціни (4 056 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Осло середня температура в місяці вересень дорівнює 12,5°C/54,5°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 22,3°C/72,1°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -4,4°C/24,1°F.
Найближчий аеропорт до міста ОслоОсло гардермоен (OSL) (36,74 км).

Планування подорожі: Норвегія