Лодзь

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей B&B Hotel Łódź Centrum, Doubletree By Hilton Hotel Lodz і Reymont Hotel Lodz – найдешевші готелі міста Лодзь. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Лодзь безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Лодзь

від 1 781 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Лодзь?

9,8
Сімейні мандрівники
9,8
Шанувальники історії
Рецензії користувачів (9)
Julia P
Julia PЛондон
06.01.17

Лодзь - це цікаве індустріальне місто, яке зробило досить мало, щоб модернізувати себе в останні роки. Є кілька цікавих маленьких кафе, які віддають належне польській авангардній театральній традиції (Grotowski і co.) І великому музейному / торговому комплексу, який проводить обертові виставки. Головна вулиця є пішохідною і повно цікавих кафе, ресторанів і магазинів. Проте я був найбільше здивований / вражений? По-справжньому висока якість польської випічки, майже з будь-якої маленької дірки в магазині стіни.

Pawel Lipka
Pawel LipkaЛодзь
09.02.14

D

Ania Stepien
Ania StepienБрістоль
12.12.12

моя бабуся живе там

Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
06.01.17

Sushi House

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 1 013 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Лодзьчервень. Середня вартість житла в цей період складає 1 471 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 078 грн. за добу. Це на 10% менше середньої ціни (1 188 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Лодзь середня температура в місяці липень дорівнює 18,9°C/65,9°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,4°C/75,9°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,7°C/25,3°F.
Найближчий аеропорт до міста ЛодзьЛодзь (LCJ) (5,74 км).

Планування подорожі: Польща