Międzywodzie

26 лип. 2019 р.27 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Amber Suite Enklawa dla Dorosłych, Pałacyk і Marena Wellness & Spa – найдешевші готелі міста Międzywodzie. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Międzywodzie безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Międzywodzie

від 3 679 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – вересень. Середня вартість житла складає 940 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Międzywodzieлипень. Середня вартість житла в цей період складає 2 787 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 361 грн. за добу. Це на 19% менше середньої ціни (1 630 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Międzywodzie середня температура в місяці липень дорівнює 18,5°C/65,2°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,0°C/75,2°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -2,0°C/28,4°F.
Найближчий аеропорт до міста MiędzywodzieГерінгсдорф (HDF) (38,29 км). Інші аеропорти поблизу: Щецін голеньов (48,97 км)

Планування подорожі: Польща