Познань

24 вер. 2019 р.25 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Moderno, Hotel Vivaldi і Ilonn Boutique Limanowskiego – найдешевші готелі міста Познань. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Познань безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Познань

від 1 476 грн.
від 2 275 грн.
від 3 475 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Познань?

9,8
Любителі мистецтва та дизайну
8,6
Шанувальники історії
7,5
Любителі нічного життя
7,5
Мандрівники шукачі пригод
7,5
Гурмани
Рецензії користувачів (32)
Gordon G
Gordon G
21.06.19

Красива архітектура. Відсутність туристів. Кожен доброзичливий і володіє англійською мовою. Сучасна інфраструктура з сильним хипстером - чудові кав'ярні, фанки бари, химерні ресторани та електричні скутери. Магазини теж фантастичні!

Marikka
MarikkaБерлін
30.06.15

Я був у Познані 2 роки тому, і мені сподобалося це місто. Це настільки унікальне місто, сповнене пам'яток і дуже приємних людей. Я розмістився там в готелі Ikar - Hotele Wam Group. Є хороші ціни і комфортабельні номери. http://hotelewam.co.uk/621-hotel-ikar-poznan.html

Laurel W
Laurel WКалгарі
03.08.14

Познань варто відвідати, якщо тільки побачити історичну ринкову площу, обведену барвистими будівлями. Багато будівель були реконструйовані після пошкодження у Другій світовій війні & gt;

Nicky Carter
Nicky CarterLeominster
06.01.17

Чудовий історичний місто з двома кемпінгами - хоча тільки один має автобусне сполучення з містом. Може бути важко пересуватися по трафіку години пік, але добре, якщо вам не потрібно їздити і збігатися з поїздкою з одним із середньовічних фестивалів

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 1 291 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Познаньвересень. Середня вартість житла в цей період складає 1 537 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 322 грн. за добу. Це на 5% менше середньої ціни (1 397 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Познань середня температура в місяці вересень дорівнює 13,4°C/56,0°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,8°C/74,8°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,5°C/25,7°F.
Найближчий аеропорт до міста ПознаньПознань (POZ) (6,90 км).

Планування подорожі: Польща