Варшава

26 лют. 2020 р.27 лют. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Novotel Варшава Аэропорт, Golden Tulip Warsaw Airport і Hotel Indigo Warsaw - Nowy Swiat – найдешевші готелі міста Варшава. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Варшава безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Варшава

від 1 513 грн.
від 1 816 грн.
від 3 520 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Варшава?

9,8
Шанувальники історії
7,8
Гурмани
7,3
Сімейні мандрівники
7,2
Любителі активного відпочинку
6,9
Піші туристи
Рецензії користувачів (139)
Wandering Sober
Wandering SoberАтирау
04.01.18

Місто трохи схематичне. Я hiked повсюди місце та мало дуже багато неймовірної продовольства. Після приблизно 40k hike через національний парк я дивився п'яний guy отримують зібраний його друзями та блоком пізніше він був у боротьбі з водієм. Це отримало різновид кривавого спільного друга у пасажирському місці ніколи не вийденого з автомобіля та утриманого сміючого.

ClaudioSe
ClaudioSeМілан
20.09.17

Варшава величезна і дійсно поширена. Більшість туристичних визначних пам'яток знаходяться в межах Старого міста, який, принаймні, є прохідним. Є хороша мережа міських велосипедів

Rita
RitaЛісабон
29.12.15

Відвідайте навколо Xmas, це супер холодний але Xmas прикраса та ринок встигають варто

Laurel W
Laurel WКалгарі
14.01.17

Варшава не особливо приваблива через всі будівлі радянського стилю, але її історія і відновлена старовинна територія міста цікаві.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 1 274 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Варшавачервень. Середня вартість житла в цей період складає 1 657 грн. за добу.
лютий минулого року – середня ціна в готелі складала 1 465 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Варшава середня температура в місяці лютий дорівнює -0,1°C/31,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,8°C/76,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -4,0°C/24,8°F.
Найближчий аеропорт до міста ВаршаваАеропорт імені Фридерика Шопена (WAW) (7,66 км). Інші аеропорти поблизу: Варшава Модлін (34,30 км)

Планування подорожі: Польща