Варшава

15 лют. 2019 р.16 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Golden Tulip Warsaw Airport, Airport Hotel Okęcie і Novotel Warszawa Centrum – найдешевші готелі міста Варшава. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Варшава безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Варшава

від 1 326 грн.
від 1 850 грн.
від 3 769 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Варшава?

9,8
Шанувальники історії
7,3
Гурмани
7,1
Піші туристи
7,0
Мандрівники захисники природи
7,0
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (98)
Хельса Миррова
Хельса Миррова
24.11.18

ничего особенного, та же Европа, только со своими приколами. много "заробiтчан", из-за этого много субъективизма у местных. цены - как для Европы - нормальные. Интересные места - не много их.

Wandering Sober
Wandering SoberАтирау
04.01.18

The town is a bit sketchy. I hiked all over the place and had a lot of incredible food. After about 40k hike through the national park I saw a drunk guy get picked up by his friends and a block later he was in a fight with the driver. It got kind of bloody the mutual friend in the passenger seat never got out of the car and kept laughing.

ClaudioSe
ClaudioSeМілан
20.09.17

Warsaw is huge and really spread out. Most of the tourist attractions are within the Old Town, which at least is walkable. There is a good network of city bikes

Rita
RitaЛісабон
29.12.15

Visit around Xmas, it's super cold but the Xmas decoration and market make it worth

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Варшавасічня. Середня вартість житла в цей місяць 1 605 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січня. Середня вартість житла в цей місяць 1 605 грн. за ніч.
Середня ціна за номер у цьому готелі в місяці лютого, як правило, становить 1 954 грн. за ніч. Це на -21 грн.% нижче середньої ціни за добу в місті 1 605 грн. за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Польща