Адлер/Сочі

25 лип. 2019 р.26 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Prosperus Guest House, Roza Vetrov Hotel і Iliada Hotel – найдешевші готелі міста Адлер/Сочі. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Адлер/Сочі безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Адлер/Сочі

від 1 955 грн.
від 2 262 грн.
від 6 624 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Адлер/Сочі?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
9,1
Любителі активного відпочинку
7,5
Гурмани
7,5
Піші туристи
7,0
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (31)
Татьяна  Кудряшова
Татьяна Кудряшова
29.04.19

Хотели бюджетный отдых, но это явно не про Сочи. Цены заоблачные, дёшево поесть не удастся чя, даже если покупать в магазине. Жители ненавидят туристов, хотя только они им приносят деньги. Город спасает только его природа.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
06.01.17

This is a resort town on the Black Sea and looks and feels nothing like Russia. The Winter Olympics was the reason most foreigners came here otherwise mostly Russians come. We came on a cruise so we did not need a visa for the day but had to stay with our tour guides.

Liudmila Germany
Liudmila GermanyБремергафен
06.01.17

Sochi Discovery World Aquarium. More information: http://www.en.sochiaquarium.ru/

Мария  Мури
Мария Мури
02.07.19

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 840 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Адлер/Сочілипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 648 грн. за добу.
липень минулого року – середня ціна в готелі складала 1 099 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Адлер/Сочі середня температура в місяці липень дорівнює 23,1°C/73,6°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,0°C/82,4°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 1,3°C/34,3°F.
Найближчий аеропорт до міста Адлер/СочіАдлер/Сочі (AER) (22,68 км).

Планування подорожі: Росія