Вологда

1 вер. 2019 р.2 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Vologda, Sergeya Preminina 12 Apartment і Hostel Piligrim – найдешевші готелі міста Вологда. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Вологда безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Вологда

від 20 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 677 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Вологдаберезень. Середня вартість житла в цей період складає 1 232 грн. за добу.
серпень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 677 грн. за добу. Це на 32% менше середньої ціни (896 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Вологда середня температура в місяці серпень дорівнює 14,7°C/58,5°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,1°C/73,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -13,9°C/7,0°F.
Найближчий аеропорт до міста ВологдаВологда (VGD) (7,62 км).

Планування подорожі: Росія