Вологда

25 січ. 2020 р.26 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Отель Николаевский, Отель Атриум і Гостиница Спасская Вологда – найдешевші готелі міста Вологда. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Вологда безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 823 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Вологдаберезень. Середня вартість житла в цей період складає 1 266 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 1 076 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Вологда середня температура в місяці січень дорівнює -10,2°C/13,6°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,1°C/73,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -13,9°C/7,0°F.
Найближчий аеропорт до міста ВологдаВологда (VGD) (7,62 км).

Планування подорожі: Росія