Табук

25 лип. 2019 р.26 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Al Sami Palace Aparthotel, Manazel Tabuk Hotel Apartments і Tabuk Risdance – найдешевші готелі міста Табук. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Табук безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Табук

від 2 084 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 260 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Табуктравень. Середня вартість житла в цей період складає 2 553 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 357 грн. за добу. Це на 15% менше середньої ціни (1 570 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Табук середня температура в місяці липень дорівнює 31,2°C/88,2°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 39,2°C/102,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 3,9°C/39,0°F.
Найближчий аеропорт до міста ТабукТабук (TUU) (5,48 км).

Планування подорожі: Саудівська Аравія