Коломбо

20 лют. 2019 р.21 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Fairway Colombo, Comfort@15 Hotel Colombo і Heritage Colombo – найдешевші готелі міста Коломбо. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Коломбо безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Коломбо

від 1 010 грн.
від 1 913 грн.
від 3 012 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Коломбо?

9,8
Шанувальники історії
9,8
Гурмани
9,8
Мандрівники шукачі пригод
7,4
Шукачі духовності
Рецензії користувачів (85)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
23.09.18

Colombo is the capital of island nation called Sri Lanka. Nicer and cleaner than I have expected

Majean Griffith
Majean GriffithЛондон
07.09.18

Colombo is a bustling vibrant city which somehow manages to mix animal conservation, food and wellness is an effortless way. There is so much to see in Colombo alone that it is mind-blowing!

Jim Tan
Jim TanСінгапур
04.09.18

Famous for Sri Lankan crabs, Colombo is a quiet and easy-to-travel destination. Not too cluttered by tourists and modern urban development, it's definitely a good weekend getaway.

Kristin Carpenter
Kristin CarpenterСтокгольм
22.05.18

Messy, loud and intense. Definitely got a culture shock coming over there. But worth seeing, strolling through the markets and exploring different parts of town. A good starting point before backpacking around the country.

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Коломбосічень. Середня вартість житла в цей місяць 2 055 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла в цей місяць 2 055 грн. за ніч.
лютий – середня ціна в готелі зазвичай складає 1 701 грн. за ніч. Це на 18 грн.% більше середньої ціни за ніч 2 055 грн. за попередні 12 місяців.

Планування подорожі: Шрі-Ланка