Арвідсяур

26 лип. 2019 р.27 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Modern Lapland Cottage With Outdoor Sauna, Elch-Lodge і House in Lapland Surrounded by Beautiful Nature Close to the Lake – найдешевші готелі міста Арвідсяур. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Арвідсяур безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Арвідсяур

від 3 500 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 2 074 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Арвідсяурчервень. Середня вартість житла в цей період складає 3 889 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 722 грн. за добу. Це на 2% менше середньої ціни (2 779 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Арвідсяур середня температура в місяці липень дорівнює 13,7°C/56,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 18,0°C/64,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -15,0°C/5,0°F.
Найближчий аеропорт до міста АрвідсяурАрвідсяур (AJR) (4,84 км).

Планування подорожі: Швеція