Арвідсяур

5 лют. 2020 р.6 лют. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Laponia Hotell & Konferens – один із найдешевших готелів міста Арвідсяур. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Арвідсяур безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Арвідсяур

від 4 112 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 2 048 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Арвідсяурлипень. Середня вартість житла в цей період складає 4 768 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 688 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Арвідсяур середня температура в місяці січень дорівнює -10,7°C/12,6°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 18,0°C/64,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -15,0°C/5,0°F.
Найближчий аеропорт до міста АрвідсяурАрвідсяур (AJR) (4,84 км).

Планування подорожі: Швеція

Арвідсяур: місто й околиці