Стокгольм

27 вер. 2019 р.28 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Quality Hotel Globe, Courtyard Stockholm Kungsholmen і Scandic Park – найдешевші готелі міста Стокгольм. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Стокгольм безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Стокгольм

від 3 264 грн.
від 3 972 грн.
від 5 727 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Стокгольм?

9,8
Шанувальники історії
9,2
Любителі активного відпочинку
8,4
Гурмани
7,9
Мандрівники захисники природи
7,6
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (289)
綾香 村山
綾香 村山
07.05.19

Всі речі, які видно на око, - це красиве і компактне місто, тому я насолоджувався цим від природи до шопінгу. Ціни дещо вищі, ніж у Японії, але я відчував, що варто було заплатити, оскільки їжа та інші вироби були прекрасними та прекрасними. Також, під час перебування я зміг витратити тільки за допомогою карткової оплати. Це безготівкова велика країна. Це була моя перша поїздка за кордон, але я була дуже задоволена в цілому. Тепер я хочу піти знову.

J W
J W
09.04.19

Місто дуже красиве. Архітектура дуже гарна і навіть станції метро ведуть прекрасні виставки мистецтва. Якщо ви підніметеся на метро на деякі з наступних станцій, ви знайдете прекрасні озера і пішохідні стежки тощо. Є кілька безкоштовних музеїв, які ви можете відвідати, що, безумовно, дуже корисно, тому що місто дуже дороге. Якщо ви хочете йти сюди на бюджет, я рекомендую їсти тільки в ресторанах в обідню пору (як і більшість мають пристойні угоди) і на вечерю, купуючи їжу з супермаркету, який я особисто не вважав занадто дорогим.

Marinus Seidl
Marinus Seidl
17.02.19

Неймовірно красиві вулиці та весь міський пейзаж з його будівлями, церквами та ін.

Andrea  Grassi
Andrea Grassi
08.09.19

Stoccolma è la Venezia del nord ! Oltre all ambiente davvero caratteristico e persone esattamente gentili e cordiali, quello che mi è piaciuto molto di questa città è il fascino storico che ha e le miriadi di attività che potrete fare in una città davvero ben organizzata

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 2 710 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Стокгольмвересень. Середня вартість житла в цей період складає 4 064 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 3 510 грн. за добу. Це на 2% більше середньої ціни (3 408 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Стокгольм середня температура в місяці вересень дорівнює 11,6°C/52,9°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 22,4°C/72,3°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -5,4°C/22,3°F.
Найближчий аеропорт до міста СтокгольмСтокгольм Бромма (BMA) (7,22 км). Інші аеропорти поблизу: Стокгольм Арланда (37,76 км)

Планування подорожі: Швеція