Тайпей

31 січ. 2020 р.1 лют. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Cham Cham - Taipei, Uinn Business Hotel-Shihlin і City Suites - Beimen – найдешевші готелі міста Тайпей. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Тайпей безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Тайпей

від 1 824 грн.
від 2 656 грн.
від 4 703 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Тайпей?

9,8
Гурмани
6,8
Піші туристи
6,6
Сімейні мандрівники
6,5
Любителі нічного життя
6,4
Мандрівники шукачі пригод
Рецензії користувачів (478)
mmmoopyy nn
mmmoopyy nn
17.09.19

Кожне місто було дивним. Всі місцеві люди були добрими та відкритими для іноземних туристів і допомагали мені, коли я просив. Для мене з Токіо JPN це було таким, що називається "домом". Крім того, вони не розглядають мене як "ресурс доходу" через моє обличчя, що робить мене таким комфортнішим, ніж в іншій країні.

앞구르기수달
앞구르기수달
04.01.20

편리한 엠알티와 이지카드! 특히 편의점, 자판기와 일부 식당에서도 결제가 가능한 이지카드덕분에 잔돈을 주렁주렁 달고 다니지않을수 있었어요. 단수이부터 샤오비탄까지, 용산사에서 예류해양지질공원까지 다양한 볼거리가 가득한 타이페이! 샹산과 타이페이101, 스스난춘, 국부기념관과 용산사 융캉제, 고궁박물관 신베이터우온천, 우라이, 잉거도자기마을과 박물관, 지우펀 진과스 등 볼거리 즐길거리가 가득하고 맛있는 먹거리도 가득한 곳! 타이페이입니다 :)

MICH R
MICH R
27.11.19

The experience was spectacular. The temp, the ambience and the people are very nice. I am addicted to their naugat and the milkteas

Corey  Regalado
Corey Regalado
26.10.19

Underrated, up and coming travel destination. Food is some of the best I ever had. I'm from an island and when I went here the people have that same islander hospitality. This is in my top 3 countries of asia to visit.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 1 952 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Тайпейчервень. Середня вартість житла в цей період складає 2 592 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 240 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Тайпей середня температура в місяці січень дорівнює 16,1°C/61,0°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 34,1°C/93,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 13,6°C/56,5°F.
Найближчий аеропорт до міста ТайпейТайпей Сунь-Шан (TSA) (5,13 км). Інші аеропорти поблизу: Тайпей Тайвань Таойюан (32,97 км)

Планування подорожі: Тайвань