Букоба

24 січ. 2020 р.25 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Lake Albert Safari Lodge, Queens Garden і The Walkgard Transit Hotel – найдешевші готелі міста Букоба. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Букоба безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Букоба

від 362 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 472 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Букобалипень. Середня вартість житла в цей період складає 4 878 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 755 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Букоба середня температура в місяці січень дорівнює 15,6°C/60,1°F. вересень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 20,8°C/69,4°F. серпень – найхолодніший місяць із середньою температурою 11,4°C/52,5°F.
Найближчий аеропорт до міста БукобаБукоба (BKZ) (3,73 км).

Планування подорожі: Танзанія

Букоба: місто й околиці