Бангкок

17 лют. 2019 р.18 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Baron Residence Bangkok, Theatre Residence і Viva Garden Serviced Residence – найдешевші готелі міста Бангкок. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Бангкок безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Бангкок

від 1 004 грн.
від 2 078 грн.
від 6 323 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Бангкок?

9,8
Гурмани
8,8
Піші туристи
8,7
Мандрівники шукачі пригод
8,0
Любителі нічного життя
7,1
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (886)
D W
D W
03.02.19

Great for nightlife, beautiful beaches, exciting food, people...a place for every budget.

Marissa  Aurora
Marissa Aurora
31.01.19

Bangkok is my all time favourite big city scene. There’s so much to do all the time. You can go anywhere so easily with their transportation options. The culture is like nothing I have ever experienced. The food scene is like nothing I’ve ever experienced. And the city it FULL of attractions, from malls, to historical sites, to temples, to food. The best city of all.

Manoj Jagdale
Manoj Jagdale
28.01.19

nice infastructure good food. temples shopping night life beaches much more....

Lucia Cáceres
Lucia Cáceres
25.01.19

Me quedó pendiente conocer varios templos y playas.Volveria definitivamente.Muy amigable país

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Бангкоксічень. Середня вартість житла в цей місяць 1 796 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла в цей місяць 1 796 грн. за ніч.
лютий – середня ціна в готелі зазвичай складає 1 620 грн. за ніч. Це на 10 грн.% більше середньої ціни за ніч 1 796 грн. за попередні 12 місяців.

Планування подорожі: Тайланд