Гатьяй (Сонґкхла)

22 бер. 2019 р.23 бер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hi Season Hotel, Clover Hotel Hatyai і Centara Hotel Hat Yai – найдешевші готелі міста Гатьяй (Сонґкхла). Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Гатьяй (Сонґкхла) безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Гатьяй (Сонґкхла)

від 745 грн.
від 1 171 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Гатьяй (Сонґкхла)?

9,8
Любителі нічного життя
8,4
Мандрівники шукачі пригод
8,0
Піші туристи
6,7
Гурмани
6,7
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (23)
ClaudioSe
ClaudioSeМілан
18.01.18

The biggest city in South Thailand, Hat Yai is also the biggest travel hub. Travelers tend to run away quickly, but there is a great selection of Restaurants (and a great night market), Hotels and massage parlors to make your eventual stopover pleasurable.

ジャフナ 田中
ジャフナ 田中
18.02.19

めし

Arofar Asi
Arofar Asi
31.01.19

Afidavit Merah
Afidavit MerahКуала-Лумпур
06.01.17

Awesome

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 639 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Гатьяй (Сонґкхла)січень. Середня вартість житла в цей період складає 674 грн. за добу.
березень минулого року – середня ціна в готелі складала 639 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.

Планування подорожі: Тайланд