Бінгель

30 жовт. 2019 р.31 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Beritan, Berka Rezidans & Apart і Binkap Termal Otel – найдешевші готелі міста Бінгель. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Бінгель безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Бінгель

від 498 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 643 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Бінгельтравень. Середня вартість житла в цей період складає 1 478 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 771 грн. за добу. Це на 2% менше середньої ціни (793 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Бінгель середня температура в місяці жовтень дорівнює 13,0°C/55,3°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,9°C/89,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -8,1°C/17,4°F.
Найближчий аеропорт до міста БінгельБінгель (BGG) (8,71 км).

Планування подорожі: Туреччина

Бінгель: місто й околиці