Щоб заощадити кошти, порівняйте ціни на готелі для такого напрямку: Стамбул

Помилка, Ми не підтримуємо бронювання більше ніж на 30 ночей.

Стамбул – знайдіть на карті найкращі готелі

За допомогою карти знайдіть готелі поблизу міста Стамбул або видатних пам’яток, які ви хотіли б відвідати.

Найкращі готелі міста Стамбул. Ознайомтеся з рецензіями.

Будьте певні, що ви забронювали чудове місце для проживання. Прочитайте рецензії справжніх гостей, перш ніж бронювати номер.

Переглянути інші готелі

Готелі в Стамбул

Стамбул – історичне місто, збудоване на перехресті торгівельних шляхів між сходом та заходом. Щорічно його відвідують більше шести мільйонів людей: туристів, діячів культури, бізнесменів та шукачів пригод. Вибір готелю у Стамбулі починається не з вашого гаманця, а з географічної карти міста. Адже у самому туристичному центрі  ви зможете знайти чудовий готель з привабливою ціною. Радимо вам проживати у Європейській частині міста, якщо мета вашої подорожі туризм. Тут досить непоганий вибір районів та готелів. Тож в залежності від мети вашої поїздки, ви можете обрати для себе найкращий варіант.

 

Лалелі

Якщо основна ціль – це шопінг, то район Лалелі задовольнить ваші побажання. Ви знайдете тут недорогі готелі у доступності до всіх історичних місць і туристичних маршрутів. Недалеко від центру та нового району, Святої Софії та Блакитної мечеті та за дуже демократичними цінами ви зможете насолодитися вашим часом у Стамбулі, хоча він більше підійде не для туристів, а для подорожуючих у справах. У Лалелі найкращі готелі бутікового типу – маленькі та затишні.

 

Султанахмет

Старе місто Стамбулу має назву Султанахмет. Це серце міста. Тут ви знайдете всі історичні пам’ятки архітектури. Неподалік знаходиться Критий ринок та пішохідна вулиця Ітіклаль. Ви будете жити поряд з Блакитною мечеттю, Святою Софією та Палацом султанів Топкапи. В цьому районі ви зможете знайти готель з відкритим дахом, де подають сніданок. З дахів таких готелів відкривається панорама на історичний центр міста та Босфор. Повірте, це незабутнє видовище! Такі тераси мають багато готелів від люксових до найдешевших, особливо у кварталі між площею Султанахмет та Мармуровим морем. Будинки тут старовинні і дуже привабливі: червоні череп’яні дахи та численні чайки. Основне надбання міста – це панорама Босфору. Вдень півнеба займає його блакить, а вночі небосхил палахкотить вогнями азіатської частини міста.

 

Таксім

В Таксімі менше культурних пам’яток, але бурхливе нічне життя. Це сучасна частина міста. Яка знаходиться на протилежному від Султанахмету боці Золотого Рогу. Тут знаходяться конференц-холи, виставкові зали, проходять бізнес зустрічі та презентації. В районі багато барів, ресторанів, нічних клубів. Тут чудове місце для шопінгу, найкращі сувеніри та місцева кухня, адже саме тут проходить найвідоміша серед туристів вулиця Ітіклаль. В районі загалом розташовані чотиризіркові готелі і ціни на них вищі ніж в інших частинах міста.

Стамбул пропонує номери на будь-який смаку і бюджет. Тут ви можете забронювати готель від двох до п’яти зірок, гостьовий будинок, хостел або квартиру на необхідну кількість ночей. Найдорожчим варіантом є все ж готель. Класично бюджетним варіантом є хостел. Стамбул -досить дороге місто, але тим не менш ви завжди зможете знайти варіант відповідно до ваших вимог.