Аруа

23 вер. 2019 р.24 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Tropical Suites Hotel, Heritage Park Hotel і Royal Crane Resort – найдешевші готелі міста Аруа. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Аруа безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Аруа

від 807 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 683 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Аруагрудень. Середня вартість житла в цей період складає 838 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 869 грн. за добу. Це на 15% більше середньої ціни (735 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Аруа середня температура в місяці вересень дорівнює 19,7°C/67,5°F. травень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,7°C/78,3°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 11,9°C/53,4°F.
Найближчий аеропорт до міста АруаАруа (RUA) (2,81 км).

Планування подорожі: Уганда

Аруа: місто й околиці