Івано-Франківськ

18 черв. 2019 р.19 черв. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Надія Готель, Готель Під Темплем і Banderstadt – найдешевші готелі міста Івано-Франківськ. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Івано-Франківськ безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Івано-Франківськ

від 651 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Івано-Франківськ?

9,8
Піші туристи
9,6
Мандрівники шукачі пригод
7,6
Шанувальники історії
7,6
Любителі мистецтва та дизайну
7,6
Любителі активного відпочинку
Рецензії користувачів (6)
Max Campa
Max Campa
23.11.18

Дуже гарне місто, щоб побачити все набагато тихіше в плані проживання дня, для тих, хто прибуває з великих міст, це захоплююче

Rachel S
Rachel SБерлін
17.08.16

Це середнє українське місто є прекрасним місцем зупинки, перш ніж відправитися в ідилічні гори Капарт. Це заповнено красивими церквами, та прибуттями (та дуже дешевими) ресторани та дружні люди, навіть коли там бар'єр зв'язку.

Sam Litvin
Sam LitvinСан-Дієго
19.12.12

Маленьке місто з великим характером. Карпати, річки та австрійська архітектура.

Дон  Педро
Дон Педро
19.05.19

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 467 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Івано-Франківськчервень. Середня вартість житла в цей період складає 567 грн. за добу.
червень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 467 грн. за добу. Це на 6% менше середньої ціни (498 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Івано-Франківськ середня температура в місяці червень дорівнює 17,1°C/62,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,0°C/77,0°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -6,5°C/20,3°F.
Найближчий аеропорт до міста Івано-ФранківськІвано-Франківськ (IFO) (4,82 км).

Планування подорожі: Україна