Івано-Франківськ

28 вер. 2019 р.29 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Готель Під Темплем, Надія Готель і Готельний Комплекс Легенда – найдешевші готелі міста Івано-Франківськ. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Івано-Франківськ безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Івано-Франківськ

від 595 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Івано-Франківськ?

9,8
Піші туристи
9,6
Мандрівники шукачі пригод
7,6
Шанувальники історії
7,6
Любителі мистецтва та дизайну
7,6
Любителі активного відпочинку
Рецензії користувачів (7)
Max Campa
Max Campa
23.11.18

Дуже гарне місто, щоб побачити все набагато тихіше в плані проживання дня, для тих, хто прибуває з великих міст, це захоплююче

Rachel S
Rachel SБерлін
17.08.16

Це середнє українське місто є прекрасним місцем зупинки, перш ніж відправитися в ідилічні гори Капарт. Це заповнено красивими церквами, та прибуттями (та дуже дешевими) ресторани та дружні люди, навіть коли там бар'єр зв'язку.

Sam Litvin
Sam LitvinСан-Дієго
19.12.12

Маленьке місто з великим характером. Карпати, річки та австрійська архітектура.

senol ozcan
senol ozcan
03.07.19

küçük bir kasaba

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 427 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Івано-Франківськсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 671 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 427 грн. за добу. Це на 9% менше середньої ціни (468 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Івано-Франківськ середня температура в місяці вересень дорівнює 13,4°C/56,0°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,0°C/77,0°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -6,5°C/20,3°F.
Найближчий аеропорт до міста Івано-ФранківськІвано-Франківськ (IFO) (4,82 км).

Планування подорожі: Україна

Івано-Франківськ: місто й околиці