Київ

30 жовт. 2019 р.31 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Спортивно-оздоровчий Комплекс «Terra Nova», Senator Victory Square і Senator City Center – найдешевші готелі міста Київ. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Київ безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Київ

від 1 584 грн.
від 2 651 грн.
від 5 980 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Київ?

9,8
Шанувальники історії
7,5
Любителі нічного життя
7,4
Гурмани
7,3
Мандрівники захисники природи
7,2
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (157)
Roman Lopushanskyy
Roman Lopushanskyy
12.01.19

...Хрещатик

Chiara Badin
Chiara Badin
24.03.19

Прогулянка від порту до Sant´Andrea. Духовність Печерської Лаври. Золоті куполи церков. Церква Святої Софії. Розслаблюючі парки ...

06.01.19

Використовувався жити тут, але би мандрував там знов у heartbeat! Ви не можете перевершити сцену бару, історію, визначні пам'ятки та недорогі ціни. Легко ходити по більшості місць, але є й убер і усунути. Їдьте на метро, якщо ви відчуваєте пригод.

Joe Gordon
Joe GordonOrinda
29.11.16

В основному ми їздили до Києва, щоб вивчити Чорнобиль, але були надзвичайно здивовані неймовірними варіантами в самому Києві. Відмінна їжа та веселі кафе скрізь. Веселий гуляючий місто та старий funicular їзда приблизно 10 центів є обов'язковий щоб піднятися та вниз пагорб.  Але не пропустіть екскурсію до Чорнобиля! Оце Так! Багато деталей про те, як це сталося, і як вона могла знищити Європу. Розумно безпечно, але ВИ вирішуєте!  Ми трапилися там у дні великого параду річниці але це було миролюбне.   Досить дешево робити що-небудь там. Ми навіть бачили оперу за 10 доларів у найкращих місцях у дивовижному оперному театрі!  Не забудьте спробувати Куряче Київ ...

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 1 228 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Київгрудень. Середня вартість житла в цей період складає 1 616 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 649 грн. за добу. Це на 16% більше середньої ціни (1 382 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Київ середня температура в місяці жовтень дорівнює 8,5°C/47,2°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,7°C/78,3°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -5,1°C/22,8°F.
Найближчий аеропорт до міста КиївKyiv Zhulhany (IEV) (7,43 км). Інші аеропорти поблизу: Kyiv Boryspil (30,02 км)

Планування подорожі: Україна