Weymouth

18 лют. 2019 р.19 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей The Wilton Guest House, Timrick Lodge і B&B Weymouth – найдешевші готелі міста Weymouth. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Weymouth безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Що мандрівники кажуть про місто Weymouth?

9,8
Сімейні мандрівники
8,3
Любителі активного відпочинку
6,7
Гурмани
Рецензії користувачів (13)
Nicola Dunkinson
Nicola DunkinsonChichester
17.05.17

Harbour town full of colourful fishing boats, sit and watch the world go by with an ice cream or fish and chips. Plenty of shops, pubs and restaurants to explore and some fun things for kids such as Sharkys Play Zone. If you like shopping visit Brewers Quay Emporium full of arts and craft shops and antiques.

Stuart Scott
Stuart ScottРедінг
02.07.14

Pleasant town /port on the Jurassic Coast of Dorset. Has one of the best beaches in the UK.

Warren Shuck
Warren ShuckRedditch
06.01.17

Nice holiday place to go to, Didn't see much of it as was in the Wier (Prison Boat LMAO)

Laura Stanton
Laura StantonTaunton
06.01.17

lovely place to go i love it

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Weymouthсічень. Середня вартість житла в цей місяць 2 536 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла в цей місяць 2 536 грн. за ніч.
Середня ціна за номер у цьому готелі в місяці лютий, як правило, становить 2 607 грн. за ніч. Це на -2 грн.% нижче середньої ціни за добу в місті 2 536 грн. за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Великобританія