Реддінг

24 лип. 2019 р.25 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Econo Lodge Redding, Tuscan Gardens і Bridgeway Inn & Suites – найдешевші готелі міста Реддінг. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Реддінг безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Реддінг

від 3 092 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Реддінг?

9,8
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (17)
Cameron Walfoort
Cameron WalfoortРеддінг
06.07.16

Bad area overall, lots of drug addicts and more felons and pedaphiles than anywhere in America

Adrian
AdrianСан-Хосе
20.02.16

Redding seems like a nice city to live in if you're a small town fan. Great place to stop on long I-5 trips.

Joseph Coureur
Joseph CoureurNew York City
06.01.17

I used to stop in Redding for lunch when I'd have to drive in from the coast to connect with I-5. "Redding" has always meant food and bathrooms for me, but in a good way.

Rose Auston
Rose AustonБерклі
06.01.17

Not a big city, like I love, but if you aren't quite "city" but also not suburban, this would be a nice place to go. Also, turtle bay is very cool! :)

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 2 062 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Реддінгтравень. Середня вартість житла в цей період складає 2 448 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 062 грн. за добу. Це на 7% менше середньої ціни (2 226 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Реддінг середня температура в місяці липень дорівнює 28,2°C/82,8°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 37,7°C/99,9°F. грудень – найхолодніший місяць із середньою температурою 2,5°C/36,5°F.
Найближчий аеропорт до міста РеддінгРеддінг (RDD) (12,09 км).

Планування подорожі: Сполучені Штати