Карші

14 груд. 2019 р.15 груд. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Загальна вартість: 1 ніч, 2 дорослих, 1 номер
Включено всі податки та збори, окрім місцевого, якщо застосовно.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Sultan – один із найдешевших готелів міста Карші. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Карші безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Карші

від 862 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 690 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Каршілипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 693 грн. за добу.
грудень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 909 грн. за добу. Це на 12% менше середньої ціни (1 020 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Карші середня температура в місяці грудень дорівнює 5,3°C/41,5°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 38,0°C/100,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -1,6°C/29,1°F.
Найближчий аеропорт до міста КаршіКарші (KSQ) (7,54 км).

Планування подорожі: Узбекистан

Карші: місто й околиці