Карші

29 лип. 2019 р.30 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Yetuk kelajak, Hotel Sultan і Afsona – найдешевші готелі міста Карші. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Карші безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Карші

від 899 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – березень. Середня вартість житла складає 784 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Каршічервень. Середня вартість житла в цей період складає 1 111 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 948 грн. за добу. Це на 3% більше середньої ціни (915 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Карші середня температура в місяці липень дорівнює 30,2°C/86,3°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 38,0°C/100,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -1,6°C/29,1°F.
Найближчий аеропорт до міста КаршіКарші (KSQ) (7,54 км).

Планування подорожі: Узбекистан

Карші: місто й околиці