Умови надання послуг

Останнє оновлення: 1 липня 2018 р.

Умови надання послуг

Хто ми?

Skyscanner (“нас”, “ми” або “наш” залежно від контексту) – це міжнародне підприємство, що пропонує миттєвий пошук туристичних послуг в Інтернеті (зокрема, але не виключно, порівняння цін на авіарейси, готелі та прокат авто) та інші необхідні супутні послуги (“Послуги Skyscanner”) для користувачів по всьому світу через наші веб-сайти, програми та інші платформи (“Платформи Skyscanner”).

Skyscanner не є турагентом і не несе відповідальності за забезпечення, установлення або контроль цін, які застосовуються до будь-якого з варіантів подорожі або продуктів (наприклад, рейсів або готелів), які ви можете шукати, знайти та/або забронювати за допомогою Послуг Skyscanner або Платформ Skyscanner (“Туристичні продукти третіх сторін”). Усі такі Туристичні продукти третіх сторін надаються незалежними туристичними агентами, авіакомпаніями, готелями, туроператорами або іншими третіми сторонами та підлягають дії умов і положень таких третіх сторін.

Послуги Skyscanner і Платформи Skyscanner надаються компанією Skyscanner Limited, товариством з обмеженою відповідальністю, створеним і зареєстрованим в Англії та Уельсі за номером 04217916. Інформацію про нашу компанію, зокрема адресу для листування та юридичну адресу, можна знайти тут.

Ці умови

Ці умови та положення (далі “Умови”) регулюють ваш доступ до Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner і їх використання, і вони разом із нашою політикою конфіденційності становлять юридичну угоду між вами та Skyscanner. Завантажуючи, здійснюючи доступ або іншим чином використовуючи Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner, ви підтверджуєте, що ви прочитали, зрозуміли та прийняли ці Умови, а також умови політики конфіденційності.

Деякі Послуги та/або Платформи Skyscanner (наприклад, наші продукти B2B “Skyscanner для бізнесу”) передбачають різні умови використання цих послуг. У відповідних випадках вас буде явно повідомлено про це, і ви будете зобов’язані підтвердити прийняття цих умов і положень, які діятимуть замість цих умов або в поєднанні з ними залежно від обставин.

Ми можемо змінити ці умови в будь-який час на свій розсуд. Якщо в ці Умови внесено зміни, ми покажемо змінені умови та положення в Послугах Skyscanner та/або Платформах Skyscanner чи через них і вважатиметься, що ви прийняли будь-які зміни, якщо продовжуєте використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner після того, як зміни відображено.

Якщо ви не приймаєте всі ці умови, не слід користуватися Послугами Skyscanner або Платформами Skyscanner.

Використання Послуг Skyscanner

Послуги Skyscanner та Платформи Skyscanner дозволяється використовувати лише із законною метою відповідно до чинного законодавства. Вважаючи, що ви погодилися дотримуватись цих умов, ми надаємо вам невиключну ліцензію, що не підлягає передачі, на завантаження, доступ і використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner виключно для особистих і некомерційних цілей. Зокрема, ми надаємо вам таку ліцензію за умови вашої згоди з тим, що ви не будете:

а) використовувати Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner у будь-яких неналежних чи незаконних цілях або публікувати, розповсюджувати або передавати будь-які матеріали, що (i) є наклепницькими, образливими, нецензурними або неприйнятними за будь-якою іншою ознакою; (ii) порушують конфіденційність або права будь-якої третьої сторони, зокрема авторські права, торговельні марки або інші права інтелектуальної власності; (iii) розміщуються, розповсюджуються або передаються з метою реклами або просування вас чи будь-якої третьої сторони; або (iv) вводять в оману або створюють хибне уявлення щодо вашої особи або в будь-який спосіб свідчать про те, що ви є спонсором, афілійовані чи пов’язані з компанією Skyscanner;

б) використовувати Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner для будь-якого комерційного призначення або в будь-який спосіб, що може призвести до завдання шкоди компанії Skyscanner або погіршити її репутацію;

в) розбирати, здійснювати зворотне проектування, декомпілювати будь-яке програмне забезпечення, програми, оновлення або обладнання, які містяться в Послугах Skyscanner та/або Платформах Skyscanner чи доступні через них, за винятком того, що дозволено законодавством;

г) копіювати, розповсюджувати, повідомляти широкому загалу, продавати, орендувати чи іншим чином використовувати Послуги Skyscanner та/або платформи Skyscanner або намагатися порушити чи обійти будь-які заходи безпеки для запобігання або обмеження вашого доступу чи використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner;

д) використовувати або перешкоджати роботі Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner у спосіб, що може пошкодити, вивести з ладу, перенавантажити, погіршити або порушити наші системи чи безпеку або перешкоджати іншим користувачам;

е) упроваджувати в Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner або передавати через них будь-який руйнівний комп’ютерний програмний код, вірус, атаки “відмова в обслуговуванні” або спам, хробаки, троянські програми, ключі авторизації, утиліти контролю ліцензій або блокування програмного забезпечення;

ж) видаляти, змінювати або замінювати будь-які повідомлення про авторство, торговельні марки, логотипи, назви компаній походження або інші позначення в Послугах Skyscanner та/або Платформах Skyscanner, а також видавати або намагатися видавати Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner за продукт іншого постачальника, а не Skyscanner;

з) використовувати будь-яку автоматизовану комп’ютерну програму для сканування, копіювання, індексування, сортування чи експлуатації в інший спосіб Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner чи будь-якої їх частини.

У разі реєстрації для використання або власне використання будь-якої функції Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner, що потребує облікового запису або пароля, ви підтверджуєте, що ви несете відповідальність за збереження такого пароля та імені користувача в таємниці та безпеці. Якщо вам стане відомо або ви з будь-якої причини підозрюватимете, що безпеку ваших даних облікового запису порушено, повідомте нас тут якнайшвидше.

Послуги Skyscanner та Платформи Skyscanner не призначені для дітей молодше 13 років. Особам молодше 13 років заборонено надавати інформацію для отримання чи використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner або за їх допомогою. Ми свідомо не збираємо Особисті дані від дітей віком до 13 років. Якщо ми дізнаємося, що такі дані було помилково зібрано, ми видалимо цю інформацію відповідно до нашої політики конфіденційності.

Якщо будь-який елемент Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner розміщується на сайті третьої сторони (наприклад, на Facebook або веб-сайті іншої соціальної мережі) і існують окремі положення та умови використання сайту такої третьої сторони, ви погоджуєтеся повністю дотримуватися таких умов.

Обмін інформацією з нами

Ми серйозно ставимося до вашої конфіденційності та завжди працюємо з дотриманням чинного законодавства про захист даних. Ви визнаєте, що будь-які персональні дані, які ви подаєте в Послугах Skyscanner та/або Платформах Skyscanner чи через них, можуть бути використані нами згідно з нашоюполітикою конфіденційності. Ви погоджуєтеся забезпечити точність і актуальність усіх персональних даних, які ви нам надаєте, а також отримати всі погодження, ліцензії або дозволи, необхідні для того, щоб ми могли використовувати цю інформацію відповідно до цих умов і нашої політики конфіденційності.

У випадках, коли Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner дозволяють вам публікувати, передавати або будь-яким іншим чином надавати доступ до інформації, зображень, відео або інших даних для Skyscanner або інших користувачів Skyscanner (“Користувацький вміст”), ви погоджуєтеся з тим, що:

а) лише ви несете відповідальність за будь-який Користувацький вміст, який ви можете передавати, і ви заявляєте та погоджуєтеся, що ви не розповсюджуватимете вміст, на розповсюдження якого у вас немає дозволу або права і на який ви не можете надати ліцензію, про яку йдеться в пункті (б) нижче;

б) хоча всі права на інтелектуальну власність, наявні в будь-якому користувацькому вмісті, є вашою власністю або власністю ваших ліцензіарів, цим ви надаєте компанії Skyscanner і її групі компаній невиключне, безстрокове право, що не передбачає сплати роялті, діє в усьому світі, підлягає передачі та субліцензуванню, на використання, відтворення в електронному вигляді та іншим чином, відображення, розповсюдження, змінення, адаптацію, публікацію, переклад і створення похідних розробок будь-якого та всього такого Користувацького вмісту (крім персональних даних), зокрема в рекламі та маркетингу Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner;

в) ми не зобов’язані зберігати, утримувати, публікувати або робити доступним Користувацький вміст, переданий вами, і ви несете відповідальність за створення резервних копій будь-якого такого Користувацького вмісту за необхідності.

У випадках, коли ви надаєте нам будь-які пропозиції, зауваження, ідеї вдосконалень або інші відгуки (“Відгук”), ви цим передаєте всі права на інтелектуальну власність у відгуку нам і підтверджуєте, що ми можемо використовувати й розповсюджувати такі Відгуки з будь-якою метою на свій розсуд. Ви можете надавати нам відгуки, вибравши вкладку “Відгук”, або клацнувши тут.

Власність Skyscanner

За винятком випадків, визначених іншими положеннями цих Умов, усі права на інтелектуальну власність, зокрема, але не виключно, авторські права (включно з авторськими правами на комп’ютерні програми), патенти, торговельні марки або назви компаній, права на розробки, права на бази даних, ноу-хау, комерційні таємниці та права на захист конфіденційності в Послугах і Платформах Skyscanner (разом “Інтелектуальна власність”), належать компанії Skyscanner або надаються їй за ліцензією. Ви визнаєте, що, використовуючи Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner, ви не отримуватимете жодних майнових прав на Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner чи Права інтелектуальної власності, за винятком обмеженої ліцензії на використання Послуг Skyscanner і Платформ Skyscanner, наданої вам відповідно до цих Умов. Крім того, ви визнаєте, що ви не маєте права на доступ до будь-якого аспекту Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner у формі відкритого коду.

Власність інших осіб

Ми з повагою ставимося до прав інтелектуальної власності інших осіб. Якщо у вас є підстави вважати, що ваші авторські права порушено в будь-якому вмісті Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner, надішліть письмове повідомлення про такі порушення на адресу, зазначену на початку цих Умов, з приміткою “General Counsel” (Генеральний юрисконсульт).

Точність цін і обмеження гарантії

Використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner відбувається виключно на ваш власний ризик.

Хоча ми дотримуємося суворих політик точності цін у співпраці з усіма партнерами, які надають нам дані про подорожі, і вживаємо заходів для забезпечення точності й актуальності вмісту, що відображається через Послуги і Платформи Skyscanner, ми не можемо гарантувати надійність і точність такого вмісту. Ми надаємо Послуги та Платформи Skyscanner за принципом “як є” і явно відмовляємося від будь-яких гарантій і умов, прямих чи непрямих, зокрема, але не виключно, будь-яких гарантій правового титулу, непорушення прав на інтелектуальну власність, придатності для продажу, точності, а також будь-яких гарантій, передбачених звичаями ділового обігу, діловими відносинами або виконанням договорів. Наскільки це дозволено законом, ми не робимо жодних заяв і не гарантуємо вам, що Послуги Skyscanner і Платформи Skyscanner (а) є точними, повними або актуальними; (б) завжди будуть доступними; (в) будуть відповідати вашим очікуванням; або (г) є безпечними або не містять помилок, недоліків, вад, вірусів або зловмисних програм.

Бронювання подорожей через Skyscanner

Skyscanner не є турагентом і не несе відповідальності за забезпечення будь-яких варіантів подорожей, відображених за допомогою Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner, а також за встановлення або контроль цін, які ми відображаємо. Будь-які Туристичні продукти третіх сторін, які ви знайдете і/або забронюєте за допомогою Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner, надаються незалежними туристичними агентами, авіакомпаніями, готелями, туристичними операторами або іншими третіми сторонами (“Постачальники туристичних послуг”).

Skyscanner сприяє вашим бронюванням подорожей у Постачальників туристичних послуг, але не несе жодної відповідальності перед вами щодо таких бронювань. Ідентичність відповідного Постачальника туристичних послуг і умови, застосовні до вашого бронювання в нього (“Умови постачальника туристичних послуг”) повідомлятимуться під час бронювання, і слід переконатися, що ви прочитали та повністю зрозуміли їх, перш ніж завершувати бронювання.

Умови постачальника туристичних послуг визначатимуть, які ви маєте права у відносинах із Постачальником туристичних послуг, і пояснюватимуть його відповідальність перед вами у випадку проблем.

Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх відповідних Умов постачальника туристичних послуг у повному обсязі. Ви визнаєте, що порушення Умов постачальника туристичних послуг може призвести до скасування квитків чи бронювань, відкликання бонусних миль чи інших заохочень і стягнення додаткової плати.

Коли ви використовуєте платформи Skyscanner для бронювання двох або кількох пов’язаних туристичних продуктів протягом 24 годин (наприклад, переліт, а потім (протягом 24 годин після першого бронювання) готель), це може бути класифіковане як “З’єднаний тур” залежно від того, де ви знаходитесь, і відповідного закону про захист прав споживачів.  Коли ви створюєте “З’єднаний тур”, вам не надається той самий рівень захисту споживачів, що ви отримаєте, якщо забронюєте рейс і готель разом через одного агента (де ви зможете отримати переваги, які застосовуються до бронювання відпускних пакетів).  Це означає, що вам потрібно покладатися на кожного окремого постачальника, який надає свої послуги, і ви не маєте законного права звертатися по допомогу, як у випадку з організатором або продавцем пакета. У випадку неплатоспроможності одного з постачальників, що беруть участь у “З’єднаному турі”, захист згідно з Регламентом ЄС про Пакети ЄС не надається. 

Обмеження та виключення відповідальності

Ці Умови повною мірою описують зобов’язання компанії Skyscanner щодо Послуг і Платформ Skyscanner.

Skyscanner не нестиме жодної відповідальності за будь-які домовленості, які ви укладаєте з будь-якою третьою стороною в результаті використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner (зокрема, але не виключно, з будь-яким Постачальником туристичних послуг). У випадку, якщо у вас виникнуть будь-які проблеми з будь-яким бронюванням, яке ви здійсните або намагатиметеся здійснити через Skyscanner, ви визнаєте, що вам слід вирішувати цю проблему з відповідним Постачальником туристичних послуг і єдиний спосіб вирішення в таких умовах, включно з будь-якими відшкодуваннями, – це звернутися до Постачальника туристичних послуг, а не до Skyscanner. У випадках, коли Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner містять посилання на інші сайти та ресурси третіх сторін, такі посилання надаються виключно в інформативних цілях. Ми не контролюємо вміст цих сайтів або ресурсів і не несемо відповідальність за них або за будь-які втрати чи збитки, що можуть виникнути в разі їх використання.

Ви можете переглянути рекламні матеріали, подані третіми сторонами в Послугах Skyscanner та/або Платформах Skyscanner. Кожен окремий рекламодавець несе виключну відповідальність за вміст своїх рекламних матеріалів, і Skyscanner не несе жодної відповідальності за вміст рекламних матеріалів, зокрема, але не виключно, будь-які помилки, упущення або неточності в них.

До тієї міри, наскільки це дозволено за законом, ми (разом із нашими службовцями, директорами, працівниками, партнерами, постачальниками, представниками та третіми сторонами) не беремо на себе жодної відповідальності за (a) будь-які неточності або упущення у вмісті, що відображається за допомогою Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner; або (б) будь-які стихійні лиха, аварії, затримки чи будь-які спеціальні, штрафні, каральні, непрямі, випадкові чи побічні збитки або будь-яку шкоду (зокрема, але не виключно, втрату доходів або заощаджень), внаслідок виконання контракту, цивільного правопорушення (включно зі службовою недбалістю), суворої відповідальності або інших причин, понесені вами внаслідок чи у зв’язку з доступом, використанням або неможливістю доступу чи використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner або будь-якого їх вмісту.

Відповідно до цих умов і в міру того, наскільки це дозволено за законом, наша максимальна сукупна відповідальність перед вами у зв’язку з цими Умовами або доступом, використанням або неможливістю доступу чи використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner обмежується сумою 100 фунтів стерлінгів (сто фунтів стерлінгів).

Ніщо в цих Умовах не обмежуватиме й не виключатиме (a) нашу відповідальність за смерть або травмування, викликані нашою недбалістю або шахрайством чи навмисним введенням в оману; (б) будь-яку іншу відповідальність, яку не можна виключити за законом; або (в) ваші законні права.

Ваша відповідальність перед нами

Згідно з цими Умовами, ви матимете певні зобов’язання та будете нести відповідальність за всі дії, претензій, судові розгляди, витрати, збитки, втрати (зокрема, але не виключно, гонорари адвокатів), понесені нами або нашою групою та кожним із наших службовців, директорів, працівників і агентів, які виникають унаслідок або іншим чином мають відношення до використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner або порушення цих Умов.

Припинення

Skyscanner може на власний розсуд негайно припинити будь-яку угоду з вами за цими Умовами в будь-який час, надіславши вам повідомлення та/або, якщо ви маєте обліковий запис для входу, скасувавши ваше членство і ваш доступ до облікового запису. Skyscanner може призупинити використання вами Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner без попередження в будь-який час без будь-якої відповідальності перед вами.

Загальні положення

Ви визнаєте, що ваше несанкціоноване використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner може призвести до непоправного пошкодження і збитків для компанії Skyscanner і/або її філій чи ліцензіарів, для яких грошові збитки будуть неадекватними. Таким чином, у разі такого несанкціонованого використання ми й наші філії та/або ліцензіари (залежно від конкретного випадку) маємо право, на додаток до будь-яких інших засобів правового захисту, домагатися негайного заборонного наказу щодо вас, що забороняє подальше використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner.

Недійсність або неможливість примусового застосування будь-якого положення (повністю або частково) цих Умов не впливає на дійсність і позовну силу решти положень (повністю або частково). Будь-яке положення, повністю чи частково визнане судом компетентної юрисдикції недійсним чи позбавленим позовної сили, вважається вилученим із цих Умов.

Суб’єктом цих умов є ви особисто. Ви не маєте права призначити ці умови повністю чи частково будь-якій третій стороні без нашої попередньої письмової згоди.

Ці Умови становлять повну угоду між нами і вами та замінюють собою всі інші попередні умови, положення, угоди та домовленості щодо використання Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner.

Ми швидко реагуватимемо на будь-які ознаки порушення цих Умов, наявні в Користувацькому вмісті. Якщо ви знаєте або підозрюєте про будь-які протиправні дії або про те, що права на роботу, яка належать вам, порушено, напишіть нам на адресу, указану нижче, з приміткою “General Counsel” (Головний юрисконсульт).

Незастосування будь-якого з цих положень не вважатиметься відмовою від них або від права пізніше примусово застосувати будь-яку з цих Умов.

Особа, яка не є стороною в цих Умовах, не має права примусово застосовувати будь-які положення цих умов.

Незалежно від країни, з якої ви здійснюєте доступ або використовуєте Послуги Skyscanner та/або Платформи Skyscanner, в обсязі, дозволеному законом, ці Умови і використання вами Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner регламентуються законами Англії та Уельсу, і ви погоджуєтеся підпорядковуватися юрисдикції судів Англії та Уельсі для вирішення будь-яких спорів, що виникають за цією угодою.

Контактні дані

Якщо вам потрібна додаткова інформація про Skyscanner або у вас виникли будь-які пропозиції щодо покращення Послуг Skyscanner та/або Платформ Skyscanner, звертайтеся до нас тут. Крім того, ви можете написати нам на адресу Quartermile One, 15 Lauriston Place, Edinburgh EH3 9EN з приміткою “General Counsel” (Головний юрисконсульт).

Отримуйте більше зі Skyscanner

Підпишіться на наш