Умови надання послуг

Останнє оновлення: лютий 2020 року

Хто ми?

Skyscanner (“нас“, “ми” або “наш” залежно від контексту) пропонує онлайн-пошук туристичних послуг в Інтернеті (зокрема порівняння цін на авіарейси, готелі та прокат авто) та інші супутні служби (“Служби“) для користувачів по всьому світу через наші веб-сайти, програми та інші платформи (“Платформи“).

Skyscanner не є турагентом і не несе відповідальності за забезпечення, установлення або контроль цін, які застосовуються до будь-якого з варіантів подорожі або продуктів, які ви знайшли та забронювати за допомогою наших Служб (“Туристичні продукти третіх сторін“). Усі Туристичні продукти третіх сторін надають незалежні туристичні агенти, авіакомпанії, готелі, туроператори або інші треті сторони (“Постачальники туристичних послуг“) та підлягають дії умов і положень таких третіх сторін.

Наші служби та платформи надає компанія Skyscanner Limited, товариство з обмеженою відповідальністю, створене та зареєстроване в Англії й Уельсі за номером 04217916.  Інші компанії, які прямо чи опосередковано контролюють надання послуг, керуються або перебувають під загальним контролем Skyscanner, групи компаній, яка в цих умовах згадується як “Група компаній Skyscanner“. Інформацію про нашу компанію, зокрема адресу для листування та юридичну адресу, можна знайти на сторінці Інформація про компанію.

Ці умови

Ці умови надання послуг (“Умови“) регулюють ваш доступ до наших служб і платформ і їхнє використання разом із нашою політикою конфіденційностіполітикою щодо файлів cookie та вказівками спільноти. Коли ви отримуєте доступ до служб або платформ чи використовуєте їх, ви підтверджуєте, що ви прочитали, зрозуміли та прийняли ці Умови, а також політику конфіденційності, політику щодо файлів cookie та  вказівки спільноти.

Деякі служби та платформи (наприклад, наші продукти “Skyscanner для бізнесу”) передбачають різні умови використання цих служб. У такому разі вам буде чітко повідомлено про такі умови, що діятимуть замість цих Умов або разом із цими умовами.

Ми можемо змінити ці умови в будь-який час на свій розсуд. Якщо ці Умови буде змінено, ми опублікуємо оновлені умови надання послуг, і ви будете повинні прийняти всі зміни, якщо продовжите користуватися нашими службами або платформами після відображення змін. Якщо ви не приймаєте всі ці умови, вам не слід користуватися нашими службами або платформами.

Використання наших служб

Наші служби та платформи дозволяється використовувати лише із законною метою відповідно до чинного законодавства. Вважаючи, що ви погодилися дотримуватись цих Умов, ми надаємо вам невиключну ліцензію, що не підлягає передачі, на завантаження, доступ і використання наших служб і платформ виключно для особистих і некомерційних цілей. Ми надаємо цю ліцензію за умови, що ви погоджуєтесь:

 1. не використовувати наші служби або платформи в будь-яких неналежних чи незаконних цілях або публікувати, розповсюджувати чи передавати будь-які матеріали, що (i) є наклепницькими, образливими, нецензурними або неприйнятними за будь-якою іншою ознакою; (ii) порушують конфіденційність або права будь-якої третьої сторони, зокрема авторські права, торговельні марки або інші права інтелектуальної власності; (iii) розміщуються, розповсюджуються або передаються з метою реклами або просування вас чи будь-якої третьої сторони; або (iv) вводять в оману або створюють хибне уявлення щодо вашої особи або в будь-який спосіб свідчать про те, що ви є спонсором, афілійовані чи пов’язані з компанією Skyscanner; (v) що у вас немає жодних прав чи дозволів, які ви маєте надати іншим особам;
 2. не використовувати наші служби або платформи для будь-якого комерційного призначення або в будь-який спосіб, що може призвести до завдання шкоди компанії Skyscanner або погіршити її репутацію;
 3. не розбирати, не здійснювати зворотне проектування, не декомпілювати будь-яке програмне забезпечення, програми, оновлення або обладнання, які містяться в наших службах або платформах чи доступні через них, за винятком того, що дозволено законодавством;
 4. не копіювати, не розповсюджувати, не надавати широкому загалу, не продавати, не орендувати чи іншим чином не використовувати наші служби або платформи, не намагатися порушити чи обійти будь-які заходи безпеки для запобігання або обмеження вашого доступу чи використання наших служб або платформ;
 5. не використовувати та не перешкоджати роботі наших служб і платформ у спосіб, що може пошкодити, вивести з ладу, перенавантажити, погіршити або порушити наші системи чи безпеку або перешкоджати іншим користувачам;
 6. не впроваджувати та не передавати через наші служби чи платформи будь-який руйнівний або зловмисний код, вірус, хробак, троянського коня, атаку “відмова в наданні послуг” чи спам-атаку;
 7. не видаляти, не змінювати та не замінювати будь-які повідомлення про авторство, торговельні марки, логотипи, назви компаній походження або інші позначення в наших службах і платформах, а також не видавати та не намагатися видавати наші служби та платформи за продукт якогось іншого постачальника, крім Skyscanner.

Ви також погоджуєтесь не використовувати будь-яку несанкціоновану автоматизовану комп’ютерну програму, програмний агент, бот, обхідник або інше програмне забезпечення чи додаток для сканування, копіювання, індексації, сортування або експлойту наших служб чи платформ або даних, що вони містять. Компанія Skyscanner інвестувала значні кошти в збір, обробку й представлення тисяч постачальників даних про подорожі та пропонує доступ до даних про подорожі на комерційній основі API. Тому будь-яке порушення цього положення є істотним порушенням цих умов, і Skyscanner залишає за собою право вжити будь-яких технічних або юридичних заходів для виявлення й обмеження несанкціонованого автоматизованого доступу до наших служб і платформ.

Якщо ви реєструєтеся в наших службах або платформах за допомогою облікового запису для входу чи пароля, ви відповідаєте за конфіденційність і безпеку цих даних входу та паролів. Якщо вам стане відомо або ви з будь-якої причини підозрюватимете, що безпеку ваших даних облікового запису порушено, негайно повідомте нашу службу підтримки.

Наші служби та платформи не призначені для дітей молодше 16 років. Особам молодше 16 років заборонено надавати інформацію в наші служби та платформи або за їхньою допомогою. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію осіб молодше 16 років. Якщо ми дізнаємося, що було помилково зібрано або отримано особисту інформацію від особи молодше 16 років, ми видалимо цю інформацію відповідно до нашої політики конфіденційності.

Якщо будь-яка частина наших служб або платформ Skyscanner розміщується на сайті третьої сторони (наприклад, на Facebook або веб-сайті іншої соціальної мережі) і існують окремі положення використання цього сайту, ви погоджуєтеся повністю дотримуватися таких умов в додаток до дотримання цих умов.

Обмін інформацією з нами

Ми серйозно ставимося до вашої конфіденційності та завжди працюємо з дотриманням чинного законодавства про захист даних. Ви визнаєте, що будь-які персональні дані (як визначено в нашій політиці конфіденційності), які ви подаєте в наші служби чи платформи або через них, ми можемо використовувати згідно з нашою політикою конфіденційності. Ви погоджуєтеся забезпечити точність і актуальність усіх особистих даних, які ви нам надаєте, а також мати всі погодження, ліцензії або дозволи, необхідні для того, щоб ми могли використовувати цю інформацію відповідно до цих Умов, правил нашої спільноти та нашої політики конфіденційності.

У випадках, коли наші служби або платформи дозволяють вам публікувати, передавати або будь-яким іншим чином надавати доступ до інформації, зображень, відео або інших даних для Skyscanner або інших користувачів Skyscanner (“Вміст користувача“), ви погоджуєтеся з тим, що:

 1. лише ви несете відповідальність за будь-який вміст користувача, який ви передаєте й представляєте, а також погоджуєтеся, що ви не поширюватимете вміст, на розповсюдження якого у вас немає дозволу або права і на який ви не можете надати ліцензію, про яку йдеться в пункті 2 нижче;
 2. хоча всі права на інтелектуальну власність, наявні в будь-якому користувацькому вмісті, є вашою власністю або власністю ваших ліцензіарів і ви завжди вільні ділитися Користувацьким вмістом з іншими, тут ви надаєте компанії Skyscanner і групі компаній Skyscanner невиключне, безстрокове право, що не передбачає сплати роялті, діє в усьому світі, підлягає передачі та субліцензуванню, на збереження, використання, відтворення в електронному вигляді та іншим чином, відображення, розповсюдження, змінення, адаптацію, публікацію, переклад і створення похідних розробок будь-якого та всього вмісту користувача (відповідно до нашої політики конфіденційності), зокрема в рекламі та маркетингу наших служб і платформ. Наприклад, ми можемо надати доступ до вмісту користувача нашим діловим партнерам або іншим компаніям групи Skyscanner для відображення на їхніх сайтах. Ви контролюєте вміст користувача, який ви передаєте до служб Skyscanner, і можете будь-коли припинити цю ліцензію, видаливши вміст користувача або ваш обліковий запис Skyscanner. Видалений вміст користувача негайно видаляється протягом 48 годин.
 3. Ми не зобов’язані зберігати, утримувати, публікувати або робити доступним вміст користувача, переданий вами, і ви несете відповідальність за створення резервних копій власного вмісту користувача.

Коли ви надаєте нам будь-які пропозиції, зауваження, ідеї вдосконалень або інші відгуки (“Відгук“), ви передаєте всі права на інтелектуальну власність у відгуку нам і підтверджуєте, що ми можемо використовувати й розповсюджувати такі Відгуки з будь-якою метою на свій розсуд. Щоб надати нам відгук, виберіть вкладку “Відгук” або зверніться до служби підтримки.

Власність Skyscanner

За винятком випадків, визначених іншими положеннями цих Умов, усі права на інтелектуальну власність, зокрема авторські права (включно з авторськими правами на комп’ютерні програми), патенти, торговельні марки або назви компаній, права на розробки, права на бази даних, ноу-хау, комерційні таємниці та права на захист конфіденційності в наших службах і на наших платформах (разом “Інтелектуальна власність“), належать компанії Skyscanner або надаються їй за ліцензією. Ви визнаєте, що використання служб або платформ не надає вам жодного права, права власності чи відсотку в них або на них, за винятком обмеженої ліцензії на їхнє використання, що надається вам за цими Умовами. Ви також визнаєте, що не маєте права на доступ до будь-якої зі служб або платформ у вигляді вихідного коду, якщо його не випущено за ліцензією, яка спеціально дозволяє такий доступ.

Власність інших осіб

Ми з повагою ставимося до прав інтелектуальної власності інших осіб. Якщо у вас є підстави вважати, що ваші авторські права порушено в будь-якому вмісті наших служб або платформ, надішліть письмове повідомлення про такі порушення на адресу нашого юридичного відділу: legal@skyscanner.net. Або ви можете написати нам на цю адресу:

Skyscanner Legal Department

Quartermile One, 15 Lauriston Place, Edinburgh, EH3 9EN

Щоб допомогти нам вирішити будь-які імовірні порушення та за необхідності скласти важливе повідомлення згідно із Законом про авторське право в цифрову епоху (для цих цілей юридичний департамент є призначеним представником), включіть у своє повідомлення таку інформацію:

 1. ідентифікація захищеного авторським правом вмісту, про який заявляється порушення авторського права;
 2. ідентифікація матеріалів, які порушують закон, і достатня інформація, щоб ми могли обґрунтовано знайти ці матеріали в наших службах (наприклад, допоможе надання URL-адрес(и) матеріалів);
 3. достатня інформація, щоб компанія Skyscanner могла зв’язатися з вами, наприклад адреса, номер телефону та, якщо є, адреса електронної пошти;
 4. заява від вас, що ви сумлінно вважаєте, що власник авторського права, його агент і закон не дозволяють спірне використання вмісту;
 5. для претензій, що ґрунтуються виключно на підставі Закону про авторське право в цифрову епоху (DMCA), потрібна ваша заява, яку ви зробили, усвідомлюючи покарання за лжесвідчення, що наведена вище інформація у вашому повідомленні є точною і що ви є власником авторських прав або маєте право діяти від імені власника авторських прав, і ваш фізичний або електронний підпис.

Точність цін і обмеження гарантії

Ви використовуєте служби та платформи виключно на власний ризик.

Хоча ми дотримуємося суворих політик точності цін під час співпраці з усіма постачальниками туристичних послуг, які надають нам дані про подорожі, і робимо все для того, щоб у службах і платформах відображався тільки точний і актуальний вміст, ми не можемо гарантувати надійність і точність цього вмісту.

Так само наші прогнози цін ґрунтуються на наших даних, які стосуються минулих тенденцій цін, проте ми не гарантуємо точність наших прогнозів.

Ми надаємо служби та платформи за принципом “як є” і явно відмовляємося від будь-яких гарантій і умов, прямих чи непрямих, зокрема, але не виключно, будь-яких гарантій правового титулу, непорушення прав на інтелектуальну власність, придатності для продажу, точності, а також будь-яких гарантій, передбачених звичаями ділового обігу, діловими відносинами або виконанням договорів. Наскільки це дозволено законом, ми не робимо жодних заяв і не гарантуємо вам, що наші служби та платформи (а) є точними, повними або актуальними; (б) завжди будуть доступними; (в) будуть відповідати вашим очікуванням; або (г) є безпечними або не містять помилок, недоліків, вад, вірусів або зловмисних програм.

Прогноз цін

Skyscanner може надати вам інформацію про прогнозування рейсів, якщо ви вирішите підписатися на цінові оповіщення. Наші прогнози цін – це тільки припущення, які ми можемо робити в певний момент на підставі збережених нами даних, що стосуються минулих тенденцій. Не існує жодних гарантій щодо точності наших прогнозів, оскільки ціна та доступність квитків залежать від третіх сторін, як пояснено вище. Хоча ви можете покластися на наші прогнози, ми не гарантуємо та не можемо гарантувати їхню точність і не несемо відповідальності за жодну неточність або недоступність орієнтовних цін.

Бронювання подорожей через Skyscanner

Skyscanner не є турагентом і не несе відповідальності за забезпечення будь-яких варіантів подорожей, відображених за допомогою служб і платформ, а також за встановлення або контроль цін, які ми показуємо. Усі туристичні продукти третіх сторін, які ви знаходите та/або бронюєте через наші служби або платформи, надають незалежні Постачальники туристичних послуг.

Skyscanner сприяє вашим бронюванням подорожей у Постачальників туристичних послуг, але не несе жодної відповідальності перед вами щодо таких бронювань. Ідентичність відповідного Постачальника туристичних послуг і умови, застосовні до вашого бронювання в нього (“Умови постачальника туристичних послуг“) повідомлятимуться під час бронювання, і слід переконатися, що ви прочитали та повністю зрозуміли їх, перш ніж завершувати бронювання.

Умови постачальника туристичних послуг визначають, які ви маєте права у відносинах із Постачальником туристичних послуг, і пояснюватимуть його відповідальність перед вами у випадку проблем.

Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх відповідних Умов постачальника туристичних послуг у повному обсязі. Ви визнаєте, що порушення Умов постачальника туристичних послуг може призвести до скасування квитків чи бронювань, відкликання бонусних миль чи інших заохочень і стягнення додаткової плати.

Коли ви використовуєте наші платформи для бронювання двох або кількох пов’язаних туристичних продуктів протягом 24 годин (наприклад, переліт, а потім окремо готель, проте протягом 24 годин після першого бронювання), ці бронювання можуть бути класифіковані як “З’єднаний тур” залежно від того, де ви перебуваєте, і відповідного закону про захист прав споживачів. Коли ви створюєте “З’єднаний тур”, вам не надається той самий рівень захисту споживачів, що ви отримаєте, якщо забронюєте рейс і готель разом через одного агента (де ви зможете отримати переваги, які застосовуються до бронювання відпускних пакетів). Це означає, що вам потрібно покладатися на кожного окремого Постачальника туристичних послуг, і ви не маєте законного права звертатися по допомогу, як у випадку з організатором або продавцем пакета. У випадку неплатоспроможності одного з постачальників, що надають послуги в “З’єднаному турі”, захист згідно з Регламентом ЄС про Пакети ЄС не надається.

Обмеження та виключення відповідальності

Ці Умови повною мірою описують зобов’язання компанії Skyscanner щодо наших служб і платформ.

Skyscanner не нестиме жодної відповідальності за будь-які домовленості, які ви укладаєте з будь-якою третьою стороною в результаті використання наших служб і платформ (зокрема, але не виключно, з будь-яким Постачальником туристичних послуг). Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми з будь-яким бронюванням, яке ви здійсните або намагатиметеся здійснити через Skyscanner, ви визнаєте, що вам слід вирішувати цю проблему з відповідним Постачальником туристичних послуг і єдиний спосіб вирішення проблеми в таких умовах, включно з будь-якими відшкодуваннями, – це звернутися до Постачальника туристичних послуг, а не до Skyscanner. Коли наші служби або платформи містять посилання на інші сайти та ресурси третіх сторін, такі посилання надаються виключно в інформативних цілях. Ми не контролюємо вміст цих сайтів або ресурсів і не несемо відповідальність за них або за будь-які втрати чи збитки, що можуть виникнути, коли ви їх використовуєте.

Ви можете бачити в наших службах і на наших платформах рекламні матеріали, надані третіми сторонами. Кожен окремий рекламодавець несе виключну відповідальність за вміст своїх рекламних матеріалів, і Skyscanner не несе жодної відповідальності за вміст рекламних матеріалів, зокрема, але не виключно, за будь-які помилки, упущення або неточності в них.

До тієї міри, наскільки це дозволяє закон, ми (разом із нашими службовцями, директорами, працівниками, партнерами, постачальниками, представниками та третіми сторонами) не беремо на себе жодної відповідальності за (a) будь-які неточності або упущення у вмісті, що відображається в наших послугах або на наших платформах; або (б) будь-які стихійні лиха, аварії, затримки чи будь-які спеціальні, штрафні, каральні, непрямі, випадкові чи побічні збитки або будь-яку шкоду (зокрема, але не виключно, втрату доходів або заощаджень), внаслідок виконання контракту, цивільного правопорушення (включно зі службовою недбалістю), суворої відповідальності або інших причин, понесені вами внаслідок чи у зв’язку з доступом, використанням або неможливістю доступу чи використання наших служб чи платформ або їхнього вмісту.

Відповідно до цих умов і в міру того, наскільки це дозволяє закон, наша максимальна сукупна відповідальність перед вами у зв’язку з цими Умовами або доступом, використанням або неможливістю доступу чи використання наших служб або платформ обмежується сумою 100 фунтів стерлінгів (сто фунтів стерлінгів).

Ніщо в цих Умовах не обмежуватиме й не виключатиме (a) нашу відповідальність за смерть або травмування, викликані нашою недбалістю або шахрайством чи навмисним введенням в оману; (б) будь-яку іншу відповідальність, яку не можна виключити за законом; або (в) ваші законні права.

Ваша відповідальність перед нами

Згідно з цими Умовами, ви матимете певні зобов’язання та будете нести відповідальність за всі дії, претензій, судові розгляди, витрати, збитки, втрати (зокрема, але не виключно, гонорари адвокатів), понесені нами або групою компаній Skyscanner та кожним із наших службовців, директорів, працівників і агентів, які виникають унаслідок або іншим чином мають відношення до використання наших служб чи платформ або порушення цих Умов.

Припинення

Skyscanner може на власний розсуд негайно припинити будь-яку угоду з вами за цими Умовами в будь-який час, надіславши вам повідомлення та/або, якщо ви маєте обліковий запис для входу, скасувавши ваше членство і ваш доступ до облікового запису, а також видаливши Вміст користувача, який ви завантажили в наші служби або на наші платформи. Skyscanner може призупинити ваш доступ і використання повністю або частково без жодного повідомлення, наприклад, щоб запобігти завантаженню будь-якого Вмісту користувача, при цьому Skyscanner не несе жодної відповідальності перед вами.

Загальні положення

Ви визнаєте, що ваше несанкціоноване використання наших послуг або платформ може призвести до непоправного пошкодження і збитків для компанії Skyscanner і/або її філій та ліцензіарів, для яких грошові збитки будуть неадекватними. Таким чином, у разі такого несанкціонованого використання ми й наші філії та/або ліцензіари (залежно від конкретного випадку) маємо право, на додаток до будь-яких інших засобів правового захисту, домагатися негайного заборонного наказу щодо вас.

Недійсність або неможливість примусового застосування будь-якого положення (повністю або частково) цих Умов не впливає на дійсність і позовну силу решти положень (повністю або частково). Будь-яке положення, повністю чи частково визнане судом компетентної юрисдикції недійсним чи позбавленим позовної сили, вважається вилученим із цих Умов.

Ці Умови застосовуються до вас особисто. Ви не маєте права призначити ці умови повністю чи частково будь-якій третій стороні без нашої попередньої письмової згоди.

Ці Умови становлять повну угоду між нами і вами та замінюють собою всі інші попередні умови, положення, угоди та домовленості щодо використання наших служб або платформ.

Ми швидко реагуватимемо на будь-які ознаки порушення цих Умов, наявні у Вмісті користувача. Якщо ви знаєте про будь-яку незаконну діяльність або підозрюєте таку діяльність, зв’яжіться з нами через нашу службу підтримки.

Незастосування будь-якого з цих положень не є відмовою від них або від права пізніше примусово застосувати будь-яку з цих Умов.

Особа, яка не є стороною в цих Умовах, не має права примусово застосовувати будь-які положення цих умов.

Незалежно від країни, з якої ви здійснюєте доступ або використовуєте наші служби або платформи, в обсязі, дозволеному законом, ці Умови та ваше використання регламентуються законами Англії та Уельсу, і ви погоджуєтеся підпорядковуватися юрисдикції судів Англії та Уельсу для вирішення будь-яких спорів, що виникають за цією угодою. Якщо ви використовуєте платформи або служби для комерційних цілей або через несанкціоновану комп’ютерну програму, як описано далі та заборонено в розділі “використання наших служб” цих Умов, ви підпорядковуєтесь виключній юрисдикції судів Англії та Уельсу в разі будь-якого спору, що виникне за цими Умовами, якщо між нами немає чинного комерційного договору, який регулює ваше використання та визначає інше.

Як з нами зв’язатися

Якщо вам потрібна додаткова інформація про Skyscanner або у вас виникли будь-які пропозиції щодо покращення наших служб або платформ, зверніться до нашої служби підтримки. Крім того, ви можете написати нам на адресу Quartermile One, 15 Lauriston Place, Edinburgh EH3 9EN з приміткою Chief Legal Officer (Головний юрисконсульт).