Карта

Дешеві рейси з Київ до Копенгаген

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Копенгаген

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

1 368грн.

Прямі авіакомпанії

2

Рейсів на тиждень

13

Середній час рейсу, загальна відстань 1336 км

2год. 20хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Ukraine International

Копенгаген

1 аеропорт

Запитання та відповіді

У місті Копенгаген один аеропорт: Копенгаген.
Найкраща ціна на рейс Київ – Копенгаген, знайдена Skyscanner, становить 1 368грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Київ – Копенгаген: 2год. 20хв.
Прямі рейси Київ – Копенгаген виконують 2 авіакомпанії.
Кількість рейсів Київ – Копенгаген на тиждень у місяці липень: 13.

Інформація про переліт з Києва до Копенгагену

Інформація актуальна станом на квітень 2016 року

З аеропорту Жуляни рейси без пересадки до аеропорту міста Копенгаген не виконуються. Проте, існують варіанти перельотів з однією пересадкою. Комбіновані варіанти, які виконують декілька авіакомпаній представлені рейсом Wizz Air та Ryanair з пересадкою у Будапешті, загальною тривалістю 13 години 10 хвилин. Зверніть увагу, що цей варіант пропонує самостійну пересадку з повторною пересадкою. Рейси виконуються в усі дні, окрім вівторка та суботи. Рейси у середу та суботу виконують авіакомпанії: Iberia та Vueling Airlines із пересадкою у Барселоні, загальною тривалістю 7 годин та 50 хвилин. У вівторок рейси з однією пересадкою до Копенгагена не виконуються. Існують, також, декілька варіантів перельотів з двома пересадками, які у різні дні виконують Belavia та LOT, Belavia та KLM, та деякі інші.

З аеропорту Бориспіль до Копенгагену також немає прямих рейсів. Але є щоденні рейси з однією пересадкою: AirBaltic – з пересадкою у Ризі; Czech Airlines, Smart Wings – з пересадкою у Празі; Austrian Airlines – з пересадкою у Відні; Lufthansa – з пересадкою у Мюнхені; LOT – з пересадкою у Варшаві. З точки зору загальної тривалості подорожі, найкоротші рейси виконують авіакомпанії LOT, Lufthansa, Austrian Airlines. Існують також різноманітні варіанти перельотів з двома пересадками.

Аеропорт Жуляни (Київ) розташований у південно західні частині міста Київ, приблизно в 9 кілометрах від центра міста. Час у дорозі від центру міста до аеропорту на таксі складає від 20 до 40 хвилин, в залежності від обраного маршруту. Поряд із аеропортом знаходяться зупинки громадського транспорту, де зупиняються тролейбуси №9 та №22, або маршрутні таксі, наприклад, №499, 565 та інші. На громадському транспорті дорога від центру міста займає орієнтовно 45 хвилин.

Аеропорт Бориспіль, на відміну від Жулян, розташований за межами міста Київ, на відстані 35 кілометрів від центру міста. Найкращий спосіб дістатися до аеропорту – таксі, яке коштуватиме від 300 гривень, або автобус. Автобуси прямують від будівлі Південного залізничного вокзалу, проїжджаючи на шляху до аеропорту повз станцію метро Харківська.

Міжнародний аеропорту Копенгагена «Каструп» є найбільшим аеропортом Данії. Розташований аеропорт на відстані приблизно 12 кілометрів від центру міста. Існують декілька способів дістатися аеропорту. Перший варіант – таксі, стоянки яких розташована навпроти терміналу №3. Тарифи таксі вже включають чайові. У більшості таксі ви зможете розрахуватися платіжною карткою. До центру міста на таксі можна дістатися орієнтовно за 20 хвилин. Другий варіант – автобус №5А, який прямує до центру міста – зупинка “City Center”. Час у дорозі приблизно 30 хвилин, відправлення кожні 10-15 хвилин. Квитки на автобус можна придбати у автоматі у терміналі №3, або у водія автобуса. Вартість проїзду варіюється в залежності від того, до якої зони ви прямуєте. Третій варіант – потяг, який слідує до залізничного вокзалу Копенгагена. Квитки на потяг можна придбати в автоматі у терміналі №3. І, нарешті, четвертий варіант – метро. Потяги метро відправляються від станції розташованої у терміналі №3. Час у дорозі – приблизно 15 хвилин. Якщо вирішите брати напрокат автомобіль – до ваших послуг офіси компаній Sixt, Budget, Avis, Hertz, Enterprise, Europcar. На території аеропорту доступний безкоштовний wi-fi для усіх пасажирів.

Для подорожей у Данію громадянам України потрібно мати дійсну шенгенську візу.

Місце призначення подорожі: Копенгаген

Копенгаген – найбільше місто Данії, із населенням приблизно 1,5 мільйони людей, включаючи передмістя, що приблизно удвічі менше, ніж населення міста Київ.

Клімат Копенгагену помірно-морський, на відміну від помірно-континентального клімату міста Київ. У столиці України на одну годину більше, ніж у Копенгагені.

Вартість життя у столиці Данії у 3-4 рази вище за вартість життя у Києві. Перебуваючи у Копенгагені, обов’язково треба відвідати палац Крістіансборг, на місті якого бере свій початок історія Копенгагену. Варто відвідати мальовничий район Нової Гавані, де ви можете замовити екскурсію на кораблі вздовж берегової лінії міста, з якого відкриється мальовнича панорама Копенгагену. А у двох кілометрах на північ ви зможете знайти основну візитівку Даній – статую Русалки, яка була уперше встановлена тут ще у 1913 році. Навколо неї ходить багато легенд. Копенгаген нагадує місто з казок Андерсена – затишне, світле, зі старовинними вулицями та кольоровими будинками. Бажаємо насолодитися приємною атмосферою столиці Данії.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.