Карта

Дешеві рейси з Київ до Дублін

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Дублін

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

1 604грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 2530 км

5год. 20хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

British Airways

Дублін

1 аеропорт

Запитання та відповіді

У місті Дублін один аеропорт: Дублін.
Найкраща ціна на рейс Київ – Дублін, знайдена Skyscanner, становить 1 604грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Київ – Дублін: 5год. 20хв.
Жодна авіакомпанія не виконує прямі рейси Київ – Дублін.
Кількість рейсів Київ – Дублін на тиждень у місяці липень: 0.

Інформація про переліт з Києва до міста Дублін

Інформація актуальна станом на квітень 2016 року.

З аеропорту Жуляни прямі рейси до аеропорту міста Дублін не виконуються. Рейси із однією пересадкою у середу виконують авіакомпанії: VuelingAirlines, або Iberia, з пересадкою у Барселоні. Загальна тривалість подорожі для будь-якого із цих варіантів - 9 годин 15 хвилин. Існують декілька варіантів, які виконують авіакомпанії Wizz Air та Ryanair з пересадкою в одному із наступних міст - Вільнюс, Кельн, Будапешт або Катовіце. Зауважте, що ці варіанти передбачають самостійну пересадку. Рейси з двома пересадками виконує авіаперевізник Etihad Airways.

Прямі рейси із аеропорту Бориспіль до Дубліну також не виконуються, але є різноманітні варіанти перельоту з однією пересадкою: Turkish Airlines – щоденно, British Airways – в усі дні, окрім середи, Air France – щоденно, KLM – щоденно, Lufthansa – щоденно. З точки зору загальної тривалості подорожі, найкращим варіантом в усі дні, окрім п’ятниці, є рейс авіакомпанії KLM – 5 годин та 40 хвилин. У п’ятницю – рейс авіакомпанії Lufthansa – 5 годин та 55 хвилин. Рейси із двома пересадками виконують також Austrian Airlines, Lufthansa, British Airways та інші.

Міжнародний аеропорт Бориспіль розташований на відстані 35 кілометрів від центра міста Київ. Таксі з центру міста до аеропорту коштуватиме від 300 гривень і вище. Інший варіант дістатися аеропорту – рейсовий автобус, який курсує від Південного залізничного вокзалу до аеропорту, повз станцію метро Харківська.

Аеропорт Жуляни розташований у межах міста Київ, усього в 9 кілометрах від центру міста. Дістатися сюди можна набагато швидше та дешевше, ніж у Бориспіль. Поряд з міжнародним терміналом аеропорту розташована зупинка громадського транспорту, на якій зупиняються тролейбуси №22 та №9, а також численні маршрутні таксі, наприклад, №499, 302, 496, 368, та інші.

Міжнародний аеропорт Дубліну розташований на відстані 10 кілометрів на північ від міста Дублін. До столиці Ірландії можна дістатися на автобусі, або автомобілі. До міста курсує автобус №747, час у дорозі приблизно 25 хвилин, вартість проїзду 6 євро*. До міста курсують також звичайні міські автобуси №41, №41bта 102, проїзд у яких вдвічі дешевше, але й до міста вони їдуть довше. Другий варіант – таксі. Стоянка таксі знаходиться на виході із зони прибуття. Дорога до міста займе орієнтовно 20 хвилин і коштуватиме в середньому 40 євро*. На території аеропорту ви зможете знайти офіси таких компаній по оренді автомобілів: Sixt, Enterprise, Dooley Car Rentals, Hertz, Budget, Avis, EuropCar.

Місце призначення подорожі: Дублін

Дублін – столиця Ірландії із населенням пів мільйона людей, що приблизно у 6 разів менше, аніж населення Києва.

Клімат Дубліну – помірно-морський, у Києві – помірно-континентальний. Для Дубліну характерні м’які зими та прохолодні літа. Різкі перепади температур тут майже відсутні. Різниця у часі між Києвом та Дубліном складає дві години – у Києві на дві години більше.

Вартість життя у Дубліні приблизно в три рази вище, ніж у Києві.

Знайдіть час відвідати Дублінський замок. Вхід для дорослих коштує 4,5 євро*. Уваги заслуговують собори Дубліна, зокрема собор Святого Патріка, який є найбільшим собором у Ірландії. Вхід для дорослих коштує 5,5 євро*.

Любителі пива зможуть відвідати музей пива Гінес. Вартість вхідного квитка становить приблизно 16 євро*.

Дублін відрізняється від інших міст Ірландії. Від нього віє теплом та затишком, навіть у дощові дні. Бажаємо вам чудово провести час у Дубліні!

*Ціни в квітні 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.