Карта

Дешеві рейси з Київ до Дубай

Найпопулярніші "гарячі" авіаквитки

Хочеться кудись поїхати? Ніколи не пізно забронювати подорож. Виберіть найкращі гарячі авіаквитки до міста Дубай...
Лише прогнозовані найнижчі ціни. Знайдено протягом останнього 14-денного терміну.

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Дубай

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

6 149грн.

Прямі авіакомпанії

2

Рейсів на тиждень

22

Середній час рейсу, загальна відстань 3513 км

5год. 10хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

flydubai

Дубаї, Дубайський Міжнародний аеропорт Аль-Мактум, Дубай-крік SPB і Гідроаеропот Джебель-Алі

4 аеропорти

Запитання та відповіді

У місті Дубай 4 аеропорти: Дубаї, Дубайський Міжнародний аеропорт Аль-Мактум, Дубай-крік SPB і Гідроаеропот Джебель-Алі.
Найкраща ціна на рейс Київ – Дубай, знайдена Skyscanner, становить 6 149грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Київ – Дубай: 5год. 10хв.
Прямі рейси Київ – Дубай виконують 2 авіакомпанії.
Кількість рейсів Київ – Дубай на тиждень у місяці вересень: 22.

Інформація про переліт з Києва (всі аеропорти) до Дубаї (всі аеропорти)

Інформація актуальна станом на січень 2016 року

Рейси за маршрутом Київ – Дубаї здійснюються переважно з аеропорту Київ Бориспіль до аеропорту міжнародного аеропорту Дубаї (DXB). За таким маршрутом літають:

- Azerbaijan Airlinesз пересадкою у міжнародному аеропорту імені Гайдара Алієва (майже 24 години)

- Czech Airlines з пересадкою у Празі (13 годин 20 хвилин)

- Air Astana з пересадкою в аеропорту міста Алмати (19годин 45 хвилин)

- Smart Wings з пересадкою у Празі (13 годин 20 хвилин)

- Ukrainian International Airlines + Qatar Airlines з двома пересадками: у Відні та катарському аеропорту Хамад (сумарно близько 14 годин)

Окрім вказаних рейсів з Києва до Дубаї літають рейси FlyDubai з київського аеропорту Жуляни до міжнародного аеропорту Дубаї (DXB). Це єдиний прямий рейс на маршруті.

Також з аеропорту Бориспіль літають літаки Ukrainian International Airlines + Qatar Airlines до міжнародного аеропорту Дубаї Аль-Мактум (DWC).

Міжнародний аеропорт Дубаї (DXB) – найбільший в Об’єднаних Арабських Еміратах. Він знаходиться за 4 кілометри від центру міста. В аеропорту три пасажирських термінали 1-3. Вони з’єднані між собою однією транзитною зоною. Від аеропорту до міста проходить шосе D-85. На території аеропорту знаходяться 3 станції метро (2 на червоній гілці, 1 на зеленій), які пов’язують його з центром Дубаї. А також, навпроти терміналів знаходяться автобусні зупинки. Від терміналів 1 та 3 відправляються автобуси № 4, 11, 15 та 33. Від терміналу 2 відправляється автобус №2. Аеропорт Дубаї вважається одним з найбільш завантажених аеропортом у світі. Він приймає багато пасажирів, які здійснюють в аеропорту пересадку, подорожуючи до країн Азії чи навпаки до Європи.

Міжнародний аеропорт Дубаї Аль-Мактум (DWC) знаходиться біля Дубайського торгівельного центру, на відстані 70 кілометрів від основного аеропорту. До центру міста від аеропорту можливо доїхати по шосе Е11 Шейха Заїда, шосе E311 Шейха Мухаммеда бін Зайєд Роуда та шосе E611 - Емірейтс Роуд. Менш зручний спосіб – громадський транспорт. Найближча станція метро знаходиться в торговому центрі Ibn Battuta Mall, до якої від аеропорту ви легко доїдете на автобусі. Зручний варіант – замовити таксі. Однак ціни у Дубаї високі. Посадка у таксі коштує 3 дірхами*, виклик таксі по телефону - 6 дірхам*, замовлення таксі у міжнародному аеропорту Дубаї коштує 25 дірхам*. За 1 кілометр таксі бере до сплати 1,6 дірхам*. Зауважте, що незалежно від відстані, ви заплатите за проїзд не менше 10 дірхам*.

Для подорожі до ОАЕ українським туристам необхідна віза. Вона видається одноразово терміном на 60 днів і дає право перебувати у країні 30 днів.

Місце призначення подорожі: Дубаї

Дубаї у порівняні з Києвом дороге місто. Все тут виконано з розмахом. Бюджетні речі ви зможете знайти на місцевих ринках. Однак гордість Дубаї – вишукані бутіки та магазини.

У Дубаї багато ресторанів. Найкращі з них знаходяться на верхніх поверхах хмарочосів, в яких здебільшого розміщуються готелі та корпорації.

Пересуватися по місту можна на метро. Однак найзручніший спосіб – орендувати автомобіль.

Клімат у Дубаї жаркий, сухий субтропічний, тому всі автомобілі, громадські автобуси, кафе та ресторани оснащені кондиціонерами.

Бажаємо вам пізнати казковий світ Дубаї, насолодитися інтернаціональними стравами у найкращих ресторанах у світі, відпочити на пляжі, завітати до Акваріуму, піднятися на один з найвищих хмарочосі у світі. Приємної подорожі!

 

*Ціни актуальні на січень 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.